• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Ramdan Buyuk Set..

• Konbuyu başlatan maxman
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 5
  • Görülen : 2K

maxman

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
-
Merhaba ustadlar.64 mb ram pa800 um var. fakat yuklemem gereken setım 68.mb bunu zararı olurmu veya ne şekılde kucultebılırım.Yarına kadar hazırlamam gerek .aletı tanımıyorum korga yenı geçtım yardımlarınız beklıyorum

Cevap: Ramdan Buyuk Set..

Benim de kafama takılmıştı bu soru o zaman : komple setin değil set klasörünün içerisinde ki Pcm lerin boyutunun 64 ü geçmemesi gerekiyor demişlerdi. Komple setin 64 mb dan büyük olması sorun olmuyor diye biliyorum. Ama bizde acemiyiz usta Pa800 cüler daha bilgilidir benden :cool: onlardan gelecek yorumları da beklemek lazım.

Hemserim Yalcin arkadasin dedigi gibi PCM nin 64 mb,i gecmemesi gerekiyor öteki bilgiler yani ritmler falan orgun baska bölümüne kayit ediliyor..o yüzden direkman PCM sine bak setin...

Yalçın ustad ve hemşerı abım sağolun geçmıyo 64.3 te kalıyo senın verdıgn set usta işte :D bakıyorujm 68 mb nası yapcaz dıye dusunuyodum.. sımdı yukluyorum

Yalçın ustad ve hemşerı abım sağolun geçmıyo 64.3 te kalıyo senın verdıgn set usta işte :D bakıyorujm 68 mb nası yapcaz dıye dusunuyodum.. sımdı yukluyorum

Rahat rahat yükle...arti drums setlerden yada semple ses yüklemedigin sürece sorun degil.

yukledım ustad.hakketen tam aradıgm setmış Allah razı olsun.setı yuklerkren load yapıyoruz ya.. bıde global dıye setup dosyası gıbı bşey oluyo onuda yukledım.orgun menu renklerı fln değişti:D bu global nedır tam olarak