• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Repertuar Programı ve Binlerce Şarkı Sözü

paylaşım için teşekkürler,bizler için çok faydalı olacağına eminim...

Cevap: Repertuar Programı ve Binlerce Şarkı Sözü

slm arkadaşlar ben, rapartuar proğramının yazarıyım. yenisini hazırladım usb versiyonu. usb flas disk ile yanınızda taşıyabilir, istediğiniz bilgisayarda çalıştırabilizsiniz. ilgilenen arkadaşlar tel numaram: 0532-4161446

SLM sevgili arkadaşlar. ben repertuar proğramının yazarıyım. repertuar ver.3.5 usb versiyonu bitmiştir. usb flaş diske yüklenip, istediğiniz bilgisayarda çalıştırabilirsiniz. repertuarınızı bilgisayara bağlı kalmadan yanınızda taşıyabilirsiniz. saygılarımla.
mail: coskun_000@hotmail.com

çok teşekkürler..fazlasıyla işime yaradı sağolun....

SLM sevgili arkadaşlar. ben repertuar proğramının yazarıyım. repertuar ver.3.5 usb versiyonu bitmiştir. usb flaş diske yüklenip, istediğiniz bilgisayarda çalıştırabilirsiniz. repertuarınızı bilgisayara bağlı kalmadan yanınızda taşıyabilirsiniz. saygılarımla.
mail: coskun_000@hotmail.com

txt uzantılı dosyalar yanında doc,jpeg,gif,bmp uzantılı dosyalarıda gösterseydi çok daha yararlı olurdu.Sözleri ile birlikte notasını da eklerdik.

paylaşım için teşekkürler

merk etmeyin, öyle bir program ekleyecegim yakinda, tabiki bu programi yazan arkadas böyle bir sey yapmak istemiyorsa.

Bu arada bu repertuar programi Win 7 de calismiyor degil. XPye yüklediginiz klasörü Win7 ye kopyalayip EXEyi sag far tusuyla tiklayarak admin olarak calistirin. Bende calisiyor üstelik 64 Bit sistemde bile

teşekkürler üstat

Zamaninda ben güzel bir program yazdim demosunu yayinladim..satiş fiyati olarakda 50tl dedim.kimse yüzüne bile bakmadi...benim ücret istemem sirf emeğim birazcik alabilmekti..üstelik bu programdan çok daha iyi ve işe yarar bir şeydi..demosunu tekrar yayina sokacağim.

Saygilar