• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Ritim tuşları

• Konbuyu başlatan barisan
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 8
  • Görülen : 2K

barisan

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Yok
Arkadaşlar orgun üzerinde A B C D tuşları basmıyor temizliyorum yine olmuyor bunların yenisini nerden buluruz

Cevap: Ritim tuşları

Tuşların altındaki swinçlerin değişmesi gerekli

Erol hocam geçenlerde senin paylaşmış olduğun pa600 setinde m3 klarnet usb diye bir ses vardı ki hocam tebrik ediyorum ya sen klarnet konusunda hakikatten kompedansın..Senin yakaladığın klarnet tonlarını senelerdir usb çıkaran üstadlardan bir tanesi daha yakalayamadı..!Varsa elinde gönder bol bol usta bu arada klavyem pa3x Le..Saygılar

Butonların altındaki yuvarlak bölgeye sıvı karbon iletken uygulamak gerekiyor, yani swich olayı yok or700 de. Kurşun kalemle yeterince karalandığındada çalıştığı söyleniyor.

ben geçen ay değiştirdim dtl den sipariş ettim 35-40 tl gibi bir rakam sıfır gibi oldu...

can başar ile iletişim kur derim çözülsün

İlker bey iyi sozleriniz için tesekur.o klarneti bende severek kullanıyorum. Klarnet ve keman konusunda hassazım biraz.buda benim eskiden klarnet çalmamdan kaynaklaşıyo.o pa600 setimde dağa çok güzel sesler mevcut.saunnda kaldılar perfonmazsa çıkarmadım .

Arkadaşlar yamaha or 700 var bende ritim tuşları yada bi başka tuşları sureklı kullandıgınızdan dolayı o tuşun altındakı karbon gidiyor zamanla peki ne yapacaksınız .MAKİNEYI SÖKTÜN TABİ BİRAZ ÇETREFİLLİ İŞ TOPLAMASI ZOR :) YIKAMAK YOK TUŞLARI VAR OLAN KARBONU GÖTÜRÜRSÜNÜZ ONLARDA ÇALIŞMAZ. ÇÖZÜMÜ KURŞUN KALEMLE LASTIK TUŞLARIN ALTINDA UFAK YUVARLAK VARDIR ONU BOYAMAK. TABİ BU IKI SENE GOTURUR TAHMINI SORUNSUZ . YÜZDE YÜZ SONUç İSE SİGARA PAKETİNİN İÇİNDEKİ ALAMINYUMU DELGEÇLE YUVARLAK HALINDE DELIN LASTIK TUŞUN ALTINDAKI YUVARLAĞA YAPIŞTIRIN JAPONLA PARANIZ CEBTE KALSIN ;) YİRMİ SENE KULLAN SONRA KESİN ÇÖZÜM BEN YAPTIM SIKINTISIZDIR.

Geçen hafta sipariş verdim kargo ile gönderiyorlar DTL den ABCD tuşları 30 tl.