• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Ritim Yazma Tavsiye

erselozkan

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Şimdilik ıslık çalıyorum.
Arkadaşlar BK-5 üzerinde mi? Yoksa bilgbilgisayar destekli ritim yazmak daha kolay. Eğer bilgisayarda ise hangi programı kullanıyorsunuz ?

Cevap: Ritim Yazma Tavsiye

Arkadaşlar BK-5 üzerinde mi? Yoksa bilgbilgisayar destekli ritim yazmak daha kolay. Eğer bilgisayarda ise hangi programı kullanıyorsunuz ?

Merhabalar. Ben de istettim kısmetse ayın 15'inde gelecek inşallah.
henüz ben de bilmiyorum ama aşağıdaki linkte cihaz üzerinde nasıl ritim yazabileceğiniz SN. Mürhen SARMACI tarafından anlatılmış. Ayrıca 2. linkte de Roland BK-5 or klavyeniz için ritim vb. şeyleri bulabilirsiniz . Gerçi her iki link de aynı siteye ait... :)

Cihaz üzeinde ritim yazmayı anlatan link:

Sitenin Ana Sayfası:

Not: Bu site Roland tarıfından BK-5 or için özel olarak açılmış...

Şunu da sormak istiyorum. Cihazı aldığınızda üzerinde taşıyabilmeniz için kılıf da geliyor mu?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Satan bayiye göre değişir ama normalde kutu içeriğinde kılıf yok.

Alet uzerinde ritim yazabiliyorum. Acaba bilgisayar destekli daha kolay olurmu diye sordum. Ben uhal Muzikten aldim ve kilif cikmadi maleaef.

Anladım teşekkür ediyorum. Roland'ın 61 tuşlu klavyeleri için ürettiği bir kılıf var eğer benimkinin de üzerinde kılıf olmaz sa mecburen onu alacam.
Bu klavye için önerebileceğiniz sağlam bir klavye sehpası var mı?
Aşağıdaki linkteki sehpayı gözüme kestirdim ucuz olması dolayısıyla önerebileceğiniz bir ürün varsa onu da düşünebilirim
Şimdiden teşekkür ediyorum.

Roland CB61RL
Roland 61 tuşlu klavyeler için kılıf:

BK 5 icin en ucuza hangi sehpayi bulursaniz alin bence cunki alet 7 kilo bile degil. Kilifa gelince sart. eger surekli tasiyacaksaniz saglam bir kilif oneririm

Bende aynı kılıfı düşünüyorum ama fiyatından haberim yok.

Eğer fazlataşımıyorsanız 35 liracivarı kılıflar iş görür.