• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Rize'den satılık korg pa80(0'gibi tertemiz)

• Konbuyu başlatan piyasa
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 6
  • Görülen : 2K

piyasa

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yamaha Psr-A3000+Emo Usb
Merhaba arkadaşlar şuan elimde satmakta olduğum tertemiz Sorunsuz 0 hatalı 0'gibi bir 16.MB EMO KART Korg Pa80'nim var.Zaten bu aletin ilk sahibi benim ve şuanda iddia ediyorum türkiye genelinde bu temizlikte bir klavye bulmanız çok zor ve imkansız ...

Fiyatını 2.400TL olarak düşündüm,Pazarlık payıda vardır.telefon numaramı aşağda belirteceğim lütfen CİDDİ ALICILARIN ARAMASINI ÖNEMLE RİCA EDİYOIRUM....Şimdiden hayırlı olsun

TEL: 0536 692 31 89 Mustafa TERZİOĞLU. Ardeşen/Rize

Not:Sitede fotoğraf yüklemede sorun oluyor bu sebeple fotoğrafları link olarak buraya koyacağım Zip olarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz...

Link:

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Rize'den satılık korg pa80(0'gibi tertemiz)

22.12.2013 iLAN GÜNCELDİR

Ilan günceldir

o fiyatlara imkansız

Piyasaya baktığın zaman müzik marketler Satıcıdan 1.500'e alıyorlar 2.000'tl ye satıyorlar üstelik kaçıncı el olduğu belli olmayan Pa80'leri..onların imkanlı oluyor o fiyata ve benim cihaz imkansız oluyor öylemi :) ?

Ben bu aleti 2004'senesinde 0 kapalı kutu aldım ve bu zamana kadar Pitchbender potu dışında hiç birşey değişmedi ve birtane çizik yok alette zaten resimlerinide koydum fiyatınıda 2.400 dedim pazarlığıda yaparım...CİDDİ ALICILARI BEKLİYORUM polemik yapan alıcıları değil dostum .

şu an pa80lerin fiyatı çok düşmüş sahibinden sitesinde taa 1400 tlye kadar pa80 var.bi tanede değil çok var

şu an pa80lerin fiyatı çok düşmüş sahibinden sitesinde taa 1400 tlye kadar pa80 var.bi tanede değil çok var

Hayırlı olsun ozaman reis :)