• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

rolabd e80

• Konbuyu başlatan sinann
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 9
  • Görülen : 3K

sinann

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa500
slm arkadaslar roland e80de ritim sikintisi olurmu istediyimiz tum roland ritimlerini okuya bliyormu turk ritimleri slow haly misket gibi duyuncuyuz sonucta kullanan arkadaslar varsa yardimci olsunlar bu konuda yoksa ketron vega almayi dusunuyorum iyi gunler dilerim herkeze simdiden koly gelsin :)

Kardeş bende roland e 80 in tipine bayılıyorum uçak paneli gibi görkemli ve kullanıcısnı kahraman gibi gösteren bir alet ama hiç kulallanmadım .Ritirmlrti sesleri nasıl bilmiyorum

rıtım sıkıntısı çekeceğini sanmıyorum çünkü roland yani zuhal müzik o alete bayağı bir rıtım yazdırmıştı

yorumlariniz icin teskkurler ayrintil bilgi vericek arkadaslarin yardimci olmalarini bekliyorum bukonuya biraz duyarli olalim arkadaslar bu bir rica dir :)

Roland E-80 / G-70 Türk / Turkish Set Kolbastı ...bu lınke bır bak ok.

aletin pek tutulmadigi malum neyse herkeze teskkurler iyi gunler dilerim

sample sesleri yok allette ona gore ani hakiki turk sesleri yuklenmiyor

ritim cok miktarsa bulabilirsin

org guzel dunyada en cok satilan bir org

sitede satilik var

Esnaf olduğum için elimde bayaği bi makina var nerdeyse stoktaki makinalari 4 sefer bitirdim ama e80 ile g70 elimde kaldi bilginize??

valla babacan herhalde roland g 600 den ıyıdır dogrumudur :)