• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

ROLAND E80 onerileriniz

bykuzey

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
TYROS5&MOTIF XF8&KURZWEIL PC3 K8
Slm arkadaslar roland e80 alacagim 2000tl sifir kapali kutu duz alet onerirmisiniz son sahibi olurmuyum kiymetli fikirleriniz icin simdiden tesekkurler

Cevap: ROLAND E80 onerileriniz

roland e 80 in özelliklerini iyice araştırıp neler yapılabildiğini neler yapılamadığını iyice anladıysan ,
ve zurna elektro asma davul olmadan da müzik yaparım diyorsan .o kalite o sound farkı için 2000 tlye değer hemde her kuruşuna....

Sıfır, kapalı kutu E 80, hem de 2000 tl ye (Çok az bir ihtimal)... Ama, batı müziği için o fiyata çok iyi bir seçenek. Türk müziği de yapıyorsanız bk 5 daha iyi seçenektir. Bir ara aynı seriden E60 kullandım, Türk drum set yok, oriental 1 ve 2, ethnic setler var. G serisi için yapılmış ritimlerin bazısını okuyor, bazısını okumuyordu. Klavyesi çok sağlamdı ama tuşlardaki fazla yay direnci beni rahatsız etmişti (ben G 800'e benzer bir yapı istiyordum). E80 çok daha iyi bir model, yakın tarihlere kadar 2. eline 3500 isteniyordu. Türkiyede fazla tutulmadı. Türk srx kart olsaydı, uçardı. Bir de çıktığı zaman çok pahalıydı sanırım..

Beyler alet zuhal muzikte ka
Pali kutu 1
adet var ona istinaden fikirlerinizi almak istedim tesekkurler

Moderatör tarafında düzenlendi:

macera arıyorsan hayırlı olsun :)

klavyehakan değerli bir abimizdir onun fikirlerine uymanı tavsiye ederim

Sagolun arkadaslar hepinize ayri ayri tesekkur ederim o zaman bir pa600qt bakalim

vay be roland duysa e80 2000tl ye satıldığını kendi orgunu kendi alır... hakket ilan vermiş zuhal müzik bi arkadaşta 1800 tl yazmış yanı nasil desem demiri o para eder...

nakitim olsa gözü kapalı alırdım nakit yok :)

Ewet arkadaslar bizde sallama yok dedigim gibi zuhalde 2lira o diger arkadasla konustum demin 1800 isteyenle o da dediki o oletin kart yuvasi bozuk ben o aleti biliyorum dedi kismet pa500tr alacagim kardeslerim insallahbo iyidir