• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland AIRA ???

katip20

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
ROLAND BK 5 TÜRK
roalnd ın 2014 Namm da açıklaması muhtemel sıynt -workstatıons ?????

böyle söylenti dolaşıyor yabancı forumlarda .....

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Roland AIRA ???

Bu alet ritimli olabilir dostlar .Hem ritim hemde sinti olarak gw8 üstü bir model geliyor. Hadi bu sefer yap artık roland makinanı bekliyoruz roland......

sample ve yeni kitler sesler yapmadan roland tutmaz burda en azından rolandın bunu yapacak hatta fazlasını bile yapabilir ama neden yıllardır bu alana girmiyor bir samplingli workstatıon elbetteki bukadar yllık roland yapar eminim umarım çıkarır bizde görürüzzz

kasım 15 te marka model patentlenmiş

roland türkiye nin türk müzisyenlerin beklentilerini karşılamak için elinden geleni yaptığını çok iyi biliyorum.
fakat yinede naçizane küçük bir önerim var.özelikle yaz aylarında roland japonya dan satış departmanından ve mühendislerden oluşan iki üç yetkiliyi 15 gün türkiyede misafir ederek başta istanbul olmak üzere diğer bazı yörelerdeki düğün dernek eğlence mekanları türkü barlar tavernalar ve özellikle düğün salonlarını gezdirerek piyanist arkadaşların performansları sırasında orgları nasıl kullandıklarını nasıl soundlar tercih ettiklerini gözlemlemelerini ve buna göre fikirler edinmelerini çok isterim.
çünkü türkiye org değiştirme süresinin ortalama en fazla bir yıl olduğu bir yer ve talep oldukça fazla yani iyi bir pazar bence .sadece fikrimi paylaşmak istedim...

dogru tespit yada piasadan akııllı başlı adamların fıkırlerınıde alsalar buyuk ılerleme saglarlar

fa-06 diye bir workstation alet çıktı ilginç bir alet bakalım

ritm box olarak lanse edilmiş

rolandturkiye nerdesin uyuyamı kaldın