• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland Bk 5 Or 1.02 Güncelleme Dosyası

burkaucar

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Roland
Merhaba Arkadaşlar,

Roland Bk 5 or klaveyeme son sürümü yüklemek istiyorum. Şuan ki güncel sürümüm 1,01. Hali hazırda 1,03 - 1,04 - 1,05 sürümleri var fakat 1,02 yi bulamıyorum. Yardımca olabilecek yada elinde olan birisi varsa ve yardımcı olursa sevinirim.

Şimdiden çok teşekkürler.

Cevap: Roland Bk 5 Or 1.02 Güncelleme Dosyası

Hocam Zuhal müzik i ara.. mail adresini ver ..yardımcı olur gönderirler...

Selam,

Bilgi için teşekkürler. Sizden sonra hemen Zuhal müziği aradım. Malesef onlarda da yokmuş. 1.03 ü bulabildiler sadece :(

Selam,

Bilgi için teşekkürler. Sizden sonra hemen Zuhal müziği aradım. Malesef onlarda da yokmuş. 1.03 ü bulabildiler sadece :(
Arkadaşım 1,02 yi bulabildinmi acaba.

Merhaba. Öncelikle alakanıza teşekkürler. Verdiğiniz güncellemeleri indirip anlatıldığı ve söylediğiniz gibi sırasıyla yükledim. Sorunsuz yükledi.ancak performans dosyalarını bir türlü görmüyor sizce ne olabilir. Yardımcı olabilirmisiniz.

Orgu kapatıp açınca performanslar geldi. şimdide mp3 leri bozuk çalıyor bununla ilgili bir ayarı, yada çözümü ile ilgili bilgisi olan varmı arkadaşlar.

kullandığınız usbyi önce bilgisayarda biçimlendirip sonra klavye üzerinde formatlayın mp3 dosyalarını ilgili klasöre yükleyip tekrar deneyin.Factory reset(Fabrika ayarları)işlemini yapın.

kullandığınız usbyi önce bilgisayarda biçimlendirip sonra klavye üzerinde formatlayın mp3 dosyalarını ilgili klasöre yükleyip tekrar deneyin.Factory reset(Fabrika ayarları)işlemini yapın.
Çok teşekkür ederim. Dediklerinizi deneyeceğim.

Denedim ama düzelmedi.mp3 ve md lerde ses bozuk çıkıyor.