• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland BK-5 or Arıyorum

Hanzala

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Medeli Dante TR
İstanbul'dan Temiz,garantili,tiko para tekliflerinizi bekliyorum. Şimdiden ilginiz için teşekkürler.

Cevap: Roland BK-5 or Arıyorum

bu org piyasa bulunmuyormu ki yafff yada sizmi kelepir bi şey istiyorsunuz babam aldı 1600 istersen direk sana yollayım orgu sıfır gibi alet herşeyi duruyor:cool:

Fotoğraflarını falan görmem mümkün mü ? Bir de deneyerek almak istiyorum. Tabi biraz daha fiyatı uygun olursa iyi olur :) İlginize teşekkürler.

BK-5 yeni bir klavye ayrıca satın alınmadan öncede çok detaylı bilgi paylaşımı yapıldı. O yüzden alan herkes oldukça memnun. İkinci el çok bulunmuyor bu sebeple. Bulursanız sebep parasaldır zaten. 2-3 ay önce bende aramıştım ama sonra gidip sıfır aldım zuhalden 2400 liraya. Şimdi durum nedir bilemiyorum uzun zamandan beridir foruma da ilk kez geldim. BK5 tuş dizaynı bakımında ev kullanıcısı için çok ideal. Tuş değil pardon Butonlardan bahsediyorum. Bak iştahım kabardı. Bir gesi bağları yapayım :D

:) Teşekkür ederim.

kardeş resimlerini eklemeye vaktim olmuyor aleti 1500 son olur fiyatı alet sivasta çizik vs yoktur

Fotoğraflarını görmeden nasıl içime sinsin ki ? Yüklerseniz sevinirim. SOnra alet gelecek,sorun olursa size geri göndericem.Hem ben üzülücem hem siz.

peki ozaman kardeş inşallah istediğin gibi ibi klavye bulursun

Allah razı olsun kardeşim.