• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

ROLAND BK-5 OR da Kullanabileceğiniz G70 Rtimleri

Cevap: ROLAND BK-5 OR da Kullanabileceğiniz G70 Rtimleri

dosya açılmıyor yoksa bendemi bir sorun var indirdim ama adobe reader diye birşwy çıkıyor

sende sorun var dosyayı indir winzipten çıkartacan

Oncelikle paylasim icin tesekkurler fakat ben bu paylasimlari yararli bulmuyorum bk5 im olmasa ve bl5 incelemek istedigimde bu ritmleri duyarsam kesinlikle bk5 e sicak bakmazdim.ritmler yillar oncesinin tek drumkitle yazilmis or.kit3 veya 4 le yazilmis g600 ritmleri.ama tekrar soyluyorum yanlis anlasilma olmasin emege saygi paylasim icin tesekkurler

Sana aynen katılıyorum hocam.Dün akşam bir çoğunu denedim bk5 te ve bilgdiğin G70 ritimlerini dinliyosun sanki.Tamam kitlerini değiştirip biraz oynama yaparsan biraz daha güzel olur ancak bu ritimlerle bir demo yapıp arkadaşımısız birisi paylaşsa ,bu aleti almayı düşünen bir çok kişi vazgeçer.Ben tekrardan hepsini sildim usb den.Çünkü yeni ritimler ve aletle yazılan ritimler beklediğimizi ilgililer bilsin.Yinede emeğe saygı.Teşekkürler.