• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland BK-5 OR Hakkında Önemli Duyuru !!!

Cevap: Roland BK-5 OR Hakkında Önemli Duyuru !!!

Roland Türkiye bu ay ritm yayınlamak yerine yayınladıkları ritmleri editleryip, one touchlarını filan da hazırlayıp bir set hazırlasın bence

Yaptığınız şey güzel ancak. Kullanıcı sorunları çok önemli görünmüyor heralde. 2 haftadır versiyon güncellemesinde sıkıntı yaşıyorum ve sitedeki formu dahi doldurup yardım istediğim halde hala dönüş sağlanmadı.

Türk lirası ile nekadar tutuyor?

Roland Türkiye bu ay ritm yayınlamak yerine yayınladıkları ritmleri editleryip, one touchlarını filan da hazırlayıp bir set hazırlasın bence

katılıyorum...

SAYIN roland Türkiye bk or için lütfen bikanun cırtlaması olsa 1-2 de yenises özellikle edi zurna ve tenor sax ile bağlama ve hayde hoppa koçlar gibi sesler kullanıcı inanın artar teşekkürler.

Bunun Süresi Varmı Acaba Sayın 'ROLAND TÜRKİYE' Şu Zamana Kadar Bu Fiyattan Olacak Diye Bir Tarih Varmıdır Acaba ?

Sanki yeni modelin gelmesi yakın, stokları eritmeye çalışıyorlar.

Değerli Roland Kullanıcıları;
Roland BK-5 OR fiyat indiriminin bir süresi bulunmamaktadır. Daha önceden yaptığımız açıklamada da göreceğiniz üzere, yaptığımız yüksek adetli ürün alımı karşılığında aldığımız fiyat indirimini sizlere yansıtmış bulunuyoruz. Bu fiyat indirimimizin yeni bir model ile alakası bulunmayıp, bundan sonra bu fiyat üzerinden satılacaktır.

İyi tonda zurna sesleri koyarsanız alet düğüncüler tarafındanda tutar zurnalar berbat otesi . .