• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland BK-5 OR Misket-OmeXr Ritim Edit

• Konbuyu başlatan aors
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 3
  • Görülen : 1K

aors

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Piyano-Roland E-A7
Roland BK-5 OR'de bulunan Misket-OmeXr ritimini kendi ihtiyaçlarım doğrultusunda editledim. İntro ve ending yazdım, 2 varyasyonu değiştirdim. Umarım işinize yarar.

Cevap: Roland BK-5 OR Misket-OmeXr Ritim Edit

teşekürler hocam gw8 sizin ellerinizden öper ne olur bir set yazın ona lütfen düğünlük olsun yeter 2-4 9-8 4-4 çiftetelli ve sağlam olan ritmler istiyoruz gw8 ci adına sizden başka kimsemiz yok hocam saygılar....

hocam gerçekten gw8i ölürmeyelim zira bana göre şu anda bk5 or nin gw8e göre artı yanı edi zurna mey yeni kitleri elektro ve bağlamaları eksileri yeni çıkan bir alete göre çok fazla versiyon çıkardılar keşke yeni alet yerine gw8i güncelleselerdi ozaman roland daki patlamayı görürlerdi firma yetkilileri bizlere güzellik yapıp da bahsettiğim artıları gw8e güncelleselerbizleride mağdur koymasalar

Teşekkür ederim, emeğinize sağlık. Bir de daha canlı salvo ataklar eklense tam süper olacak :)