• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland BK-5 OR Özel Web Sitesi Açıldı...

Zuhal Müzik

Roland Türkiye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
www.muzikenstrumani.com
Enst.
Yok
Değerli Roland Severler,
Yeni klavyemiz BK-5 OR 'ye özel olarak hazırladığımız web sitemizin açılışını sizlere bildirmek istiyoruz.BK-5 OR özel web sitesinde ürün özelliklerini inceleyebilir, ürünün dahili hafızasındaki ritmleri MP3 dosyası olarak dinleyebilirsiniz.Ayrıca her ay yeni eklenecek ritimleri ücretsiz indirip, istediğiniz ritmler için Roland Türkiye'ye ritim istediğinde bulunabilirsiniz.İstediğiniz ritimler diğer kullanıcılar tarafından en çok oy aldığında o ay sizin ritiminiz yazılacak ritimler arasına alınacaktır. Ayrıca ürün tanıtım videolarını izleyebilir, Roland BK-5 OR ile çekilmiş kendi performans videolarınızı burada paylaşabilirsiniz.
Sitemizde eğlenceli dakikalar geçireceğinizi umut ediyor ve sizleride Roland Ailesine davet ediyoruz.

Ayrıca diğer Roland ürünleri ile ilgili bilgi almak ,incelemek istediğinizde ve Roland etkinliklerinden haberdar olmak için,

ve bizleri Facebook,Tweter üzerinden RolandTürkiye olarak takip edebilirsiniz.

Tüm Müzisyen Arkadaşlara İyi Çalışmalar Dileriz.

Cevap: Roland BK-5 OR Özel Web Sitesi Açıldı...

Herkese Hayırlı ugurlu olsun.Bol satıslar.

satış ne zaman...? site üzerinden taksitli ne zaman alabilcez.....?

Ürünün ilk satışa çıkışı 15 Temmuz 2012 gibi başlayacaktır.Zuhal Müzik haricinde Roland ekibimiz şu anda Anadolu'da diğer illerde satış noktalarını hazırlamak üzere çalışıyorlar. Satışa başlanılması itibariyle BK-5 OR web sitesi üzerinden diğer illerdeki satış noktalarını ve bayileri öğrenebilirsiniz.

Gayet güzel klavye. Mürhen arkadaşım eline koluna sağlık cok güzel tanıtım yapmışsın. Tebrik ediyorum seni.

urune ozel bir sayfanin olmasi ayrica tanitim ve isteklerin bir arada olmasi cok guzel olmus.ritim konusundaki istekler muhakkak cok olacaktir.benim gorusum ritim isteklerine mumkun olan en iyi sayica cok sekilde cevap verile bildigi oranda bk 5 or basarili bir satis grafigi yakalar.dolayisiyla cihaz ve zuhal muzik bk 5 or ile ilgili hedeflerine kullaniciyla birlikte hareket ederek kisa zamanda ulasabilir.kisaca ritim cok onemli .!!! basarilar dilerim.saygilar

güzel altyapı çalışmaları başlatıldı, hayırlısı olsun.

Değerli Roland Severler,
Yeni klavyemiz BK-5 OR 'ye özel olarak hazırladığımız web sitemizin açılışını sizlere bildirmek istiyoruz.BK-5 OR özel web sitesinde ürün özelliklerini inceleyebilir, ürünün dahili hafızasındaki ritmleri MP3 dosyası olarak dinleyebilirsiniz..

sn zuhal müzik;
tamam buraya kadar anladım..
indirmek için üyelik isteniyor..oda tamam...ritimleri mp3 formt dinlemeyi ben beceremedim..her defasında üyelik formatına düşüyor..acaba bu işin bi izahı varmı ....
birde ritimler oylu yapılmış güzel bi giresunlu olarak dinliyemedim bk5 or giresun karşılamasını ..style works dinlerim dedim nafile programın tanımadığı bir kit olumsuz...çalmıyor..
demem oki hata bendemi yoksa bilmediğimiz bir şeyler varmı...
şimdiden ilgi alakanız için teşekkürler

ucuz ve başarılı bir org olmuş sesler çok iyi drum kitlerde öyle ve sağlamda roland kaliteyi bozmamış en azından klavye ve pitch sağlam

Tanıtım güzel olmuş Mürhen hocam ellerine sağlık, klavye de sesler ritmler çok başarılı.