• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland BK-5 OR satış fiyatı ile ilgili resmi açıklama !!!

Cevap: Roland BK-5 OR satış fiyatı ile ilgili resmi açıklama !!!

ne güzel bir yönümüz var DOĞMAMIŞ ÇOCUĞA DON BİÇİYORUZ.....daha cihazın tanıtımı bile yapılmamış herkes ahkam kesiyor...hele bu cihaz çok pahalı diyenlere gülüyorum..beyler , bu paraya ancak iphone telefon alırsın..adamlar usta diye bildiğimiz EMO 'ya aletin sample ve ritimlerini yaptırıyor alet için ayrı bir site açıyor,türkçe kullanma klavuzu ile piyasaya çıkaracak ve birde üstelik hangi ritimleri istiyorsunuz diye bize danışıyor.....aslında olay nedir biliyormusunuz biz pahalı ürünü kaliteli diye biliyoruz ben korg tr500'ü de kullandım şu an bk5or'dan daha pahalı amatör olduğum halde 4 ay dayanabildim rezalet bir tuş kalitesi yazılan ritimler desen ha keza...ÖNCE CİHAZI BİR GÖRELİM ondan sonra eleştirelim...veya takdir edelim...

ne güzel bir yönümüz var DOĞMAMIŞ ÇOCUĞA DON BİÇİYORUZ.....daha cihazın tanıtımı bile yapılmamış herkes ahkam kesiyor...hele bu cihaz çok pahalı diyenlere gülüyorum..beyler , bu paraya ancak iphone telefon alırsın..adamlar usta diye bildiğimiz EMO 'ya aletin sample ve ritimlerini yaptırıyor alet için ayrı bir site açıyor,türkçe kullanma klavuzu ile piyasaya çıkaracak ve birde üstelik hangi ritimleri istiyorsunuz diye bize danışıyor.....aslında olay nedir biliyormusunuz biz pahalı ürünü kaliteli diye biliyoruz ben korg tr500'ü de kullandım şu an bk5or'dan daha pahalı amatör olduğum halde 4 ay dayanabildim rezalet bir tuş kalitesi yazılan ritimler desen ha keza...ÖNCE CİHAZI BİR GÖRELİM ondan sonra eleştirelim...veya takdir edelim...
arkadaş a katılıyorum or700 de çıktığında herkez laf yaptı yok efendim para verip alacamda bide cip taktıracam falan dediniz.Şimdide bk5-or için yapmayın adamlar manyak alet yapmış tamam aletin ebatı küçük olabilir ama Zuhal Müzik aletin arkasında ilk çıkan ritimlerlede kalmaz bu alet bakın ne olacak ilerde.sırf yakınıyorsunuz diye rolland düşünmüş one touch ı koymuş key scale aletin üzerinde alette introlarda var ben seslerini dinledim alet tamamen roland dan farklı Emo bu söze gerek yok

evet biryerde denizdeki balığa pazarlık yapılıyor gibi oluyor.hele bir alet çıksın demolar yayımlansın gw8 ayarında olduğu için aradaki farkları bir görelim.ama şu aletleri g-600 ebadında yapmak o kadar zor mu.yani görünüş biraz ciddiyet kazandırır yani.yarım kilo daha fazla plastik katsalar kasaya iş bitecek.kısaca alet göze ve kulağa hitab etmeli derim ben de ama nasıl olsa boşa konuşuyorum.saygılar......

evet fiyat bencede pahalı hem türkiyede pazarını arttırmak istiyorsun hemde soncıkardığın klavyeden neredyse iki kat fiyatla piyasaya sürüyorsun resmi sitesinden bütün ritimleri sesleri ve videoları izledim bende roland kullanıyorum ama türkiyede daha iyi pazar için birazdaha fiyattan fedakarlık edilmeli korg tr ye hitab ederken ilk klavyeleri bu kadar pahalı değildi pazarını kurdu şimdi istediği gibi fiyat koyuyor..

25 Nevale ve 25 ritimli bir Org için pahalı üzerine 1000 tl de daha koy Yamaha a2000 çipli al rahat et.
A dan Z ye dinledim ses ve ritimleri başarılı ama bir o kadar da kısıtlı yapabileceğin
şeyler.
Beni düşüncem yeni bir şeyler yapmışlar ama sanki nabız yokluyorlar bu şekilde kabul ettiririz diye on değişik marka çıkarıp müzisyenlerin kafası karışacağına bir tane çıkar on numara olsun.
Hatta diyorumki öyle bir org hazırlansınki yeniliklere açık olsun ve yeni org üreteceklerine
yeni org üretimini UPDATE le org üzerinden yapsınlar ve bu UPDATE ler de ücretli olsun.
Sorun yok hem zamandan kazanır hemde hızlı bir gelişme olur.

Daha çok düşüncelerim var ama sıkmayayım sizi.

Bence ROLAND en iyisini üretmeli diyorum kolayı seviyorlar.

Alttaki Demoda incelemek gerekir.Pa 3xin üstüne güzel gider tek başına da yerli programlarda rahatlıkla kullanılabilir.Biraz da olsa gelişme var,güzel ben beğendim.

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=3Cs-AmxzABg&feature=related]Roland BK-5OR TURK DEMO.mp4 - YouTube[/ame]

fiyat pahalı bu fiyatlara korg var