• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yardım Roland BK-5 OR Versiyon yükleme yardım.

• Konbuyu başlatan eroğlu
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 6
  • Görülen : 2K

eroğlu

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Technics A-X7 * Farfisa G7 * Roland BK-5 OR
Merhaba arkadaşlar, Bendeki Roland BK-5 OR sıfırlandı ve fabrika ayarlarına döndü ver.1.00 oldu.
şimdi ben ver. 1.05'i direk yüklersem problem olur'mu ? bana yardımcı olursanız sevinirim.

sakın öyle bir hata yapma ben 1.03 ü yüklemeden 1.04 yükledim sorun olmamıştı ancak 1,05 i yükleyince org arızaya geçti fabrika ritimlerinin hiç birini okumadı istanbula servise yolladım düzelttirmek için

Teşekkür ederim arkadaşım cevap verdiğin için.benim şimdi önce 1.02 yi bulmam lazım ama bulamadım nasıl bulacağım onuda bilmiyorum.sizin bildiğiniz bir yer varmı bulabileceğim.

cihazı servise yolla bence onlar hallederler
des elektronik a.ş
Mecidiyeköy Mah. Ortaklar Cad. 20 Aslı Apt. Dk:3 Şişli, İstanbul

0212 274 89 64

0212 267 05 30

Teşekkür ederim cevabınıza. 1.02 yi yüklemeden 1.03-04-05'i yükledim sorun olmadı.cihaz normal çalışıyor yalnız bir sorun var ancak bu öncedende vardı. Çalarken bir bakıyorsun sonuncu oktavdan ses çıkmıyor. Cihazı kapatıp açıyorsun düzeliyor.bu sorunun sebebi ne olabilir.bu bir sorunmu yoksa benden kaynaklımı bilmiyorum.sizlerin bilgisi varmı.

seçtiğin ritim yada seste sorun olabilir cihazı açıp kapattığında düzelmesi orgun tekrar açılış moduna dönmesinden diye düşünüyorum
bazı ritimler de sıkıntı var takılıp kalıyor seslerde de sıkıntılı olanlar aletin orjinal ritim ve seslerinde bu sorun varmı onu kontrol et bence

çok tesekkürler ..