• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland BK-5 Tanıtım

TUFAN54

Moderator
Moderator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Roland E-A7
Nette dolaşırken buldum tanıtım yabancı tabiki ama arada ritim ve sesleri gösteriyor merak edenlere.

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=uBzeO6jJGzc&feature=related]Roland BK-5, Backing Keyboard Demonstration - YouTube[/ame]

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=le44XnVlTEI&feature=related"]Roland BK-5, Backing Keyboard Demonstration II - YouTube[/ame]

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Roland BK-5 Tanıtım

Bu alet işlenirse tutamazlar bu aleti pc saund kaç mb bilen varmı?

bk-5 or modelinin türkiye satış fiyatının gw8 in satış fiyatından daha düşük olacağını tahmin ediyorum...umarım yanılmam

benim anlamadığım bu tür yeni çıkan klavyelerin tanıtımları neden türkçe ve bir türk tarafından yapılmaz bence türkiye çok iyi bi pazar yamaha batuh vb gibi türk tanıtım olmalı marka tarafından yapılmıyor bat bari distiribitör firmalar yapsın ama tek düşündükleri para kazanmak bence bu önmeli bir konu ...

benim anlamadığım bu tür yeni çıkan klavyelerin tanıtımları neden türkçe ve bir türk tarafından yapılmaz bence türkiye çok iyi bi pazar yamaha batuh vb gibi türk tanıtım olmalı marka tarafından yapılmıyor bat bari distiribitör firmalar yapsın ama tek düşündükleri para kazanmak bence bu önmeli bir konu ...

Roland gw8 zin yaptılar bunu da yaparlar bence.

alet süper soundlara sahip.batı için bence alınacak en ucuz ve iş görür klavyelerden biri olur bu alet ama türkiyede nereye kadar gider bilinmez ki biz tyros gibi aletlere bile doğru dürüst çalışma yapmamışız:)

Türk tanıtımı yapılacak..

Fiyat 1100$ falan olacaktır

Gözlerimiz seni arayacak batuh tanıtım videosunda