• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland BK-5 Tanıtım

Cevap: Roland BK-5 Tanıtım

Merhabalar...

"Roland"ın bence en önemli eksiklikleri: kullanım olarak pratik olmaması vede ritimlerin saund olarak sönük olması.Seslerine diyecek sözüm yok...

Selâmlar...

Merhabalar...

"Roland"ın bence en önemli eksiklikleri: kullanım olarak pratik olmaması vede ritimlerin saund olarak sönük olması.Seslerine diyecek sözüm yok...

Selâmlar...

haklısın bahri kardeşim sesler on numara ama ritimlere gelince bana nedense dolgunluk vermiyor bide kullanım pratikliği de önemli ...

Bu sefer yanıldığınızı anlayacaksınız. Davullarda farklı tınlıyor.....

hadi hayırlısı diyelim ...

bk-5 usb bellek içindeki jpeg resim dosyalarının gösterimini video out çıkışından yapabilmektedir ilginç bir özellik .müzik ve resim bir arada

Karaoke icin video cikis resimlerde sozlerin arkaplanini kaplamak icin ;)
Uzuluyorum efsAneyi Boyle gordukce...

Roland Çok İleri Bir Teknolojiye Sahip Farkındaysanız.Yalnız Adamlar Dünyaya Satıyorlar Ve Sadece Türkiye Pazarına Girmiyor Buda Önemsemediginden Sanırım. Roland İsterse Kullanıcıya Açık Alet Yapabilir ve Alasını Yapar. Bunlar Roland İçin Çok Zor Bir Olay Degil. Roland Zaten Batı İçin Gerekeni Veriyor İçindeki Ritim Ve Sesler Batıya Hitap Ediyor Ve Yetiyor Demekki. Kullanıcıya Açık Bir Aletide Gerek Görmüyor.Türkiye Pazarına Girmeme Mantığını Anlamadım. Bence Ticaret Stratejisi Bu.

gelişme varmi... zuhal haziran gibi gelecek diyo .... emo netti acaba...

bu cihazı ilk deneyipte alanlardan olacağım inşallah,beklemedeyim bakalım,inşallah exr46 gibi sonu hüsran olmaz :)