• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland BK-5OR İçin Profesyonel Kulaklık (Roland RH-200)

Cevap: Roland BK-5OR İçin Profesyonel Kulaklık (Roland RH-200)

Ben Buldum Sirkecide Adam 7 Adet Kaldı Dedi Ayırttım 50 TL Görüp Almak Daha Mantıklı.Çok Yağmur Yağıyor Gidicemde Yağmurun Dinmesini Bekliyorum.

Sen hemen alacaksan kulaklık ile ilgili banada bilgi verirsin değil mi kardeş?

Arkadaşlar en sağlam alabileceğiniz yer istanbul hi-fi mağzasıdır. Ben bu tip şeyleri herzaman buradan alıyorum. Aşşağıdaki linkte hem ürünü alabilir hemde adres telefon bilgilerine ulaşıp daha detaylı bir bilgi alabilirsiniz. Size tavsiye ettiğim yerden alın ki hem garantisi olsun. Hem orjinal ürün olsun, Faturası vs sorun çıkmasın. 50 TL ye bulup alabilirisiniz aynı ürünü... Ondan sonra demeyin. Sana uyduk aldık bu kulaklığı dandik çıktı vs vs diye... Dediğim mağazadan alınız. 19 TL daha pahalı ama orjinal üründür. Aşşağıdaki linktedir..

Hocam Şekil Olarak Çok Beğendim.Sadece Ses Az Yada Dolgun Tatmin Ediciliğinden Korkuyorum.Oda Senin Söylemlerine Ve Tecrübelerine Dayanarak Okuyorum Korkum Gidiyor.

Kulaklık Elimde Beyler Akşam Deneyip Yazıcam Buraya.

Hayirli olsun
Flyalone Arkadasin dedigi gibi bu tip urunleri bilinen buyuk magazalardan alin inanin ozellikle kulaklik piyasasinda o kadar sahte urun varki ornegin ingilterede bile Ebay uzeri satilan kulakliklarin buyuk cogunlugu sahte original ler zaten fiyatindan hemen belli oluyor ;)

Hayirli olsun
Flyalone Arkadasin dedigi gibi bu tip urunleri bilinen buyuk magazalardan alin inanin ozellikle kulaklik piyasasinda o kadar sahte urun varki ornegin ingilterede bile Ebay uzeri satilan kulakliklarin buyuk cogunlugu sahte original ler zaten fiyatindan hemen belli oluyor ;)

Sahte,Spot,Fake,Kopya,Replika V.s Gibi Terimler Kullanılıp Üretimiş Ürünleri 10 Km Uzaklıktan Anlarım Ayıptır Söylemesi.Mesleğim Gereği Olsa Gerek.Bilgisayar-Donanımcıyım Teknik Servis'im.İstanbul Hİ-Fİ Gittğimde Saolsun 65 TL Yazıyordu 50 TL Olsun O Kadar Yoruldun Kardeşim Dedi.Saygılar.

bravo esnaflik budur iste tebrikler Istanbul hi-fi

desidelpha arkadaasm nerede bilgisayr teknik servis elemanısın bnde istanbulda pc teknik servis elemanıyım meslektaşız :)

desidelpha arkadaasm nerede bilgisayr teknik servis elemanısın bnde istanbulda pc teknik servis elemanıyım meslektaşız :)

Ben Belediyede Çalışıyorum Bilgi İşlem Bölümünde Aynı Zamanda Babam Seslendirme Ve Kameraman :)

EKG K55 derim prof

Moderatör tarafında düzenlendi:

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 29.2%
  • Hayır

Oy: 1 4.2%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri