• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland BK-5OR indirdiğim ses ve ritimler

cagdasdurmus

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
xd9 plus5
Arkadaşlar bilgisayarda yüklü olanları silinen ve ölü linkler için paylaştım... bir cogu sitede daha önce paylaşıldı... indirmeyen arkadaşlar için... kolay gelsin

Cevap: Roland BK-5OR indirdiğim ses ve ritimler

Paylaşım için teşekkürler

tesekkurler........

Tesekkurler....bk5 tum roland serilerini okur diyorlarsi...gw8 ritimleri indirdim ama okumadi....acaba neden....birde ritimden ritime gecerken son cagirdigim ritim bir oncekiyle ayni varyasyondan geliyor,bir turlu ayarlayamadim....istedigim var.a ayarlayip oyle kaydettim ama yine olmadi...paylasim icin tekrar tesekkurler...

Tesekkurler....bk5 tum roland serilerini okur diyorlarsi...gw8 ritimleri indirdim ama okumadi....acaba neden....birde ritimden ritime gecerken son cagirdigim ritim bir oncekiyle ayni varyasyondan geliyor,bir turlu ayarlayamadim....istedigim var.a ayarlayip oyle kaydettim ama yine olmadi...paylasim icin tekrar tesekkurler...

Hocam yarın orgumun ayarlarını menüdekileri tek tek yazayım sizde ona göre kaydedin... umarım sorun çözülür.... Ayrıca evet Gw-8 ritimlerini okumuyor... Farklı bir editleme mi yapmak gerekiyor onu da üstatlara sormak lazım....

Moderatör tarafında düzenlendi:

Tesekkurler Cagdas...bende ayarlardan oldugunu dusunuyorum....sende istedigin varyasyondan geliyor dimi?