• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

roland bk-5or nasıl karar veremıyorum?

mercek

Altın
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
yok
arkadaslar roland'mı yoksa korg pa80'mı çok kararsizim?????

Cevap: roland bk-5or nasıl karar veremıyorum?

acil alıp program yapacaksan pa80 ama yok ileride kullanıcam bır daha kı sezon kullanıcam dıosan bk 5or ben aldım bk 5or u su anda ritim eksileri cok ve programda yetersız olur ancak pa 80 çok dolu bir alet 15 senelık oldugu için saygılarımla kutahyadan gokhan....

dun antalya prestij muzikte inceledim,beni cok etkilemedi malzeme iyi ama goruntu olarak bana cok basit geldi,muzisyen havasi yakalayamiyorsun,benim prelude u hep oyuncaklara benzetirler,inanin bu ondanda basit geldi bana,sesler ve ritimler cok super degil ekran cok kucuk,biraz daha bekle derim bk5 icin,bir rolandci olarak cok patalama yaptigina ve yapacagina inanmiyorum.gw-8 i dusun derim.

abicim roland henüz işlenmedi biraz daha zaman ihtiyacı var..ama sahne işi yapıyorsan alıp hiç bişey yapmadan sahneye çıkabileceğin alet pa80 dir..ilanım var linkini kopyalıyorum fiyatıda pa60 olduğu için uygun,16 mb pa80 kartlı herşeyi aynı kasası hariç :) herşeyinede kefilim ilgilenirsen görüşebiliriz.saygılar

İlanım:

kardeşim bence bk5 al ben çok memnunum saundları korgdan üstün zamanla alet dolacaktır incele kendin bak tonlarına

bence şu haliye program bitirmek biraz zor.. program biter ama pisttekiler ne kadar memnun olur orası tartışılır

üzerindeki ritimlerle proğram yapılır arkadaşlar bence fazla abartılıyor,belki ritimler istediğimiz gibi olmayabilir ama şu haliyle proğram yapılır,neden yapılmasın bende bizzat denedim ritimleri o kadarda kötü değil,sesler parasına göre bakın parasına göre diyorum gayet başarılı,

yeterki orgta yenilik olsun yeni kit yeni kaliteli sesler olsun,zamanla süper şeyler çıkar bu orgtan demedi demeyin,tabi bunlar benim görüşlerim

bence yeni bi org olarak edit ritim yazma biliyorsanız hiç düşünmeyin parasına göre çok güzel org

al pa 80 bakma arkana git paşalar gibi çalış....

bak-5 or için çok erken diye düşünüyorum...korg pa80 senin için daha iyi olacaktır.. ama temizini bulursan

arkadaslar ilgileriniz için çok teşk ederim ben wk8se kullanıyorum bu klavye baya eskıdı fabrıkası falan kapandı surumu yok artık ama çok eskıden roland e20 ile başladım sonra gem gectım yanı halen roland sevgısı var korglarda saund bulamıyorum belkıde sızler haklısınız bıraz beklemek lazım roland bk5 için:))