• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

roland bk-5or nasıl karar veremıyorum?

Cevap: roland bk-5or nasıl karar veremıyorum?

nacizane tavsiyem a2000 plus demolarımı dinleyin, korg saundunuda,roland saundunuda ufak tefek editler yaparak yakalayabilirsiniz.. ben korgun 2-4 lerini ,rolandın slowlarını seviyorum ve alette bu ritimleri gerek kendim yazarak,gerek edit yaparak yakaladım.. size bi kaç demo atayım bakın

roland saundu

Arkadaşık karombol çekip yayınladığı bir video da ben koyayım. Org korg pa 80.
]

[ame="http://www.dailymotion.com/video/xsi19y_kesanly-mustafa_music"]kesanlı mustafa - Dailymotion video[/ame]

Moderatör tarafında düzenlendi:

arkadaslar ilgileriniz için çok teşk ederim ben wk8se kullanıyorum bu klavye baya eskıdı fabrıkası falan kapandı surumu yok artık ama çok eskıden roland e20 ile başladım sonra gem gectım yanı halen roland sevgısı var korglarda saund bulamıyorum belkıde sızler haklısınız bıraz beklemek lazım roland bk5 için:))

Kardeşim beklemen senin için en iyisi olacak..geç olsun ama temiz olsun hem wk8 de fena bir alet değil soundu çok İyi...ama illa roland diyorsan BK-5 or u bekle derim saygılar...

Arkadaşlar, amatör olarak org ile ilgileniyorum. İleri seviyedeki arkadaşlar için zaten yetersiz. Eğer "alayım da amatör olarak çalarım" diyorsanız sakın bulaşmayın. Ben aldım ve evde yatıyor. İkinci el de olsa KORG serisine bakın.