• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland BK-5OR Roman - Kapilo.(İSTEK ÜZERİNE) 4.Demom.

Pesidelphia1

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Roland BK-5OR
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=cW2v-i80I-I&feature=g-upl"]http://www.youtube.com/watch?v=cW2v-i80I-I&feature=g-upl[/ame]

Cevap: Roland BK-5OR Roman - Kapilo.(İSTEK ÜZERİNE) 4.Demom.

ellerınıze saglk ama cok gereksz macunlar bnlar hocam sarkıya gırersn solosnu calarsn sora macunun cekersn bu kadar uzun vıdeoya gerek yk

ellerınıze saglk ama cok gereksz macunlar bnlar hocam sarkıya gırersn solosnu calarsn sora macunun cekersn bu kadar uzun vıdeoya gerek yk

Her Defasında Kısa Tutucam Diyorum Ama Yapamıyorum.Düğün Salonunda Sanıyorum Çalarken Kendimi.Değerli Yorumundan Dolayı Teşekkür Ederim Hocam.

bn tesekkur ederm ama calısn guzel de uzaynca kontrol kayboluyor herkeste romana cok sarma bnde oleydm basta soradan tokezledm

bn tesekkur ederm ama calısn guzel de uzaynca kontrol kayboluyor herkeste romana cok sarma bnde oleydm basta soradan tokezledm

Roman,Arabesk Çalışıyorum Genelde Kısa Zamanda Arabesk Demosu Atıcam Değişiklik Olsun :)

macunu çok vermişşin meyan çok düzensin sana tavsıyem bol meyanlı parçalar dinle izmirli erco tireli ahmet gibi piyanistlerin parçalarında bolca bulabilirsin.

Uyarını Dikkate Alıcam Kardeşim.

en son yapilacaklari yolun basinda yapmaya direniyorsun meyan macun kavramlarini cikartmalisin kafandan parcaya ve akorlarina sadik kalarak calmalisin, umarim calismalarini bu yone verirsin elini klavyeye koyma seklin bile yanlis malesef sakin kizma darilma dediklerime ama dost aci soyler ...
Durmak yok calismaya devam kayit et caldiklarini sonra parcanin orjinal hallerini dinle...
Meyan isi duygu isi Youtube de orneklerini dinle kolayda degil ilk etapta hatta orta duzeyde belli seylere hakim olmalisin makamlara vesaire...
sen simdi ilk is caldigin seste atacagin akorlari calismaya basla :) sonra bir parca belirle o parcaya 1 hafta kadar calis sonar akorlari tam meyansiz macunsuz saglam bir parca cal bize dinleyelim 2 gun sonra degil en az 1 hafta calistiktan sonra ;)
kolay gelsin diyelim bekliyoruz demoyu

aynn parmakların cok acayip duruyo neden o kadar acıyorsn bnce gereksız ellerın serberst kalsın sen kasıyorsun :D roman çalmak marift degıl zaten bn de basta sarmıstım romana sımdı sorun oldu benım ıcın bnce slow pop latın takıl romanı herkes calar

Tüm Söylenenleri Toplucam Birşeyler Çıkartıcam.Evet Sonda Yapacaklarımı Başında Yapıyorum.Tersten Başlıyorum Herşeye.Kısmet Bakalım İlerliyoruzmu Bende Anlamadım.