• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland BK-5OR Tertemiz + Hediyeler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Pesidelphia

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Roland BK-5OR
Ürün Satılmıştır. Konu Kapatılabilir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Roland BK-5OR Tertemiz + Hediyeler.

Öncelikle hayırlı olsun.
1-Bana 1600 lira teklif edenler vardı o zaman sana yönlendireyim onları.
2-Bu hafta sattın sattın.Satamazsan/satmazsan vazgeçeceksin. Bu kadar söylüyorum :)

Öncelikle hayırlı olsun.
1-Bana 1600 lira teklif edenler vardı o zaman sana yönlendireyim onları.
2-Bu hafta sattın sattın.Satamazsan/satmazsan vazgeçeceksin. Bu kadar söylüyorum :)

Teşekkür Ederim.

Olur Hocam Yönlendir Sevinirim :)

Bu Sefer Kararım Ciddi Hocam 2. İlanım İlk İlanda Daha Fazla İstiyordum. Şimdi Acil Satılsın Diye Fiyatı İyice Aşşa Çektim.

Hayırlı satışlar dilerim,bari cihazı bi silseydin yaklaştırınca toz içinde sanki..

Özür dilerim benim ekran toz içindeymiş :) silince azaldı baya ama sanki çektiğin makinanın objektifinde de lekeler var gibi..

Moderatör tarafında düzenlendi:

Hayırlı satışlar dilerim,bari cihazı bi silseydin yaklaştırınca toz içinde sanki..

Teşekkür Ediyorum. Silicek Zamanım Bile Yok Hocam Öyle Yatıyor. Zaten Aldığımdan Beri Toplasan 1 Ay Anca Kullanmışımdır.

hayırlı satışlar olsun hocam.. daha bir hafta önce aldım senin fiyat daha iyi. alacak olan varsa bu fiyata kaçırmasın. bu fiyata hem yeni bir teknoloji alıyorsun hemde roland adını. üstelik tüm nevalesi bedava.

hayırlı satışlar olsun hocam.. daha bir hafta önce aldım senin fiyat daha iyi. alacak olan varsa bu fiyata kaçırmasın. bu fiyata hem yeni bir teknoloji alıyorsun hemde roland adını. üstelik tüm nevalesi bedava.

Teşekkür Ederim Yorumunuz İçin Hocam.

Sana tamamen katılıyorum,fiyat çok iyi bence..Üstelik 10 numara alet,yeterki istekli ol..Keşke yerim olsaydıda şu aleti kaçırmasaydım,neyse alacaklısına hayırlı olsun artık..

Sana tamamen katılıyorum,fiyat çok iyi bence..Üstelik 10 numara alet,yeterki istekli ol..Keşke yerim olsaydıda şu aleti kaçırmasaydım,neyse alacaklısına hayırlı olsun artık..

Bu Kadar İstekli Olduktan Sonra Yer Açarsın Hocam. Gel Çayımı İç Al Git Gıcır Gıcır :)

Bu Kadar İstekli Olduktan Sonra Yer Açarsın Hocam. Gel Çayımı İç Al Git Gıcır Gıcır :)

Valla niyeti bozmuyorumda değil ama kendimi tutuyorum..Üstelik bu mesajdaki niyetim sana destek olmaktır :) Bunu oku yorum yaz sonra sileceğim burayı :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...