• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

roland bk5 aldım ilk izlenimlerin

• Konbuyu başlatan armoni
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 8
  • Görülen : 3K

armoni

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
20 yıllık yamaha psr6300:)
arkadaşlar bk 5 bugün elime ulaştı.işyerinde 1 saat kadar deneme firsatım oldu.cihaz malzeme kalitesi olarak çok iyi.üzerindeki yüklü türk ritmlerini dinlediğimde kendi hoperlöründen mükemmel kaliteli ses çıkıyor.son sistem müzik setinde cd dinliyor gibi.ritmler çok güzel tane tane geliyor.üzerinde yüklü sample sesler ham haliyle duruyor.sample sesler güzel fakat edit efekt işlemleri yapmak gerekiyor.bk5 sitesindeki performans sesleri yükleme fırsatım henüz olmadı ama inanın bana bu alet çok şirin ve kaliteli sound kalitesi mükemmel.şu ana kadar tek olumsuz tarafı ses seçme zorlugu fakat her ritm için 4 ses(one touch)hafızası bu zorlugu ortadan kaldırıyor.şu an için çok kısa süre denememe ragmen çok hoşuma gitti.fiat performans ilişkisi göz önüne alınırsa bana göre fiyatına göre 10 numara

Cevap: roland bk5 aldım ilk izlenimlerin

bende aldım ben düğünlerde orgu sadece rıtım amaclı kullananlardadım ama bu org sayesınde orga da basladım ve hergun yenı bır sey kesfedıyorum orgda galıba bende pıyanıst olucam hayırlı olsun :)))

hayirli olsun gule gule kullanirsiniz insallah.

hayırlı olsun güzel günlerde kullanmanız dileği ile...

Tekrar hayırlı olsun.

Hayırlı olsun.

hayırlısı olsun.

hayırlı olsun

selam E-70 in yerini halen biri tutamadı... sürekli yolculuklardan dolayı hafif diye gw8 aldım..şimdi satıp yerine bk5 almayı düşünüyorum..ümit ederim solo yönü kadar orkstr eşliğinde bayılmadan ( adaptörlü oluşu kötü güç kayıp ettiriyor..seslerin efctleri gidiyor) iş görür şuan son umudum bk5 ...tecrübe eden arkadaşların hepsi solo calan olduğu için.orks eşlği perfsnda halen meraktayım...