• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

roland bk5 or -nasıp degılmıs- yanarım- erhan

esk_26_erhan

Gold üye
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa600,pa900,akustik gitar
calabıldıgım kadarıylaa bı demo nıral ünsal -kısmet degılmıs sezen aksu -yanarım

ayrıca yorumlarınız ıcın sımdıden cok cok tsk maksat dostluk muhabbet müzik olsun .saygılar.......

Cevap: roland bk5 or -nasıp degılmıs- yanarım- erhan

dağladın yürekleri hocam.elleridne sağlık..

çok güzel bir çalışma olmuş

eline sağlık kardeşim çok güzel. sen bu işi biliyosun

Eline sağlık Erhan kardeşim,
Bu siteden dinlediğim demolar da aslında bir bakıma Roland BK-5 OR alma kararımı etkiledi. Yani katkılarınız çok büyük, teşekkürler.
Bilmiyorum mümkün müdür ama, demoları paylaşırken kullanılan sesler, ritmler ve varsa farklı unsurlar hakkında kısacık da olsa bilgi verilse? Örneğin bu demodaki sesler, ritmler neler? Klavyesine günde en fazla 1-2 saat ayırabilen (o da her gün değil) acemi bir ev kullanıcısının bir ricasıdır bu. Belki çok kolay değil her defasında açıklamalar yazmak ama klavyeyi öğrenmek isteyen benim gibiler için faydalı olur diye düşünüyorum.
Tekrar elinize sağlık. Tuşlar arasındaki yumuşak geçişler için daha çoook çalışmam gerektiğini bana öğreten demolar bunlar.

Eline sağlık Erhan kardeşim,
Bu siteden dinlediğim demolar da aslında bir bakıma Roland BK-5 OR alma kararımı etkiledi. Yani katkılarınız çok büyük, teşekkürler.
Bilmiyorum mümkün müdür ama, demoları paylaşırken kullanılan sesler, ritmler ve varsa farklı unsurlar hakkında kısacık da olsa bilgi verilse? Örneğin bu demodaki sesler, ritmler neler? Klavyesine günde en fazla 1-2 saat ayırabilen (o da her gün değil) acemi bir ev kullanıcısının bir ricasıdır bu. Belki çok kolay değil her defasında açıklamalar yazmak ama klavyeyi öğrenmek isteyen benim gibiler için faydalı olur diye düşünüyorum.
Tekrar elinize sağlık. Tuşlar arasındaki yumuşak geçişler için daha çoook çalışmam gerektiğini bana öğreten demolar bunlar.

valla hocam ben kara duzen kulaktan calıyorum fazla makam bılgım yok senı yalnıs bılgılendırmek ıstemem...rtımlere gelınce bu eserde slow vahde dıyebılırım ama slow baska rtımlerlede calınabılır bunun ayrıca rtım vurusları var kac kaclık oldugu.. sesler konusunda ılk ses bu eserde batı keman,yaylı sen ıstersen klarnet cal o kısmı zevk meselesı hocam elımden baska bısey gelırse yardımcı olurum ama ınternetten de arastıra bılırsın sıtede daha bılgılı arkadaslarda vardır onlarda yardımcı olurlar....

Kara Düzen Candır.Yarısını Çalsam Yeter Bana :)

çok güzel olmuş eline sağlık. yaylı çok hoşuma gitti, bk-5 güzel alet

yaşa erhan valla bu tarz pek sevmem ama çok ilginç geldi bana bu demo özellikle solo keman harika geliyor hele dolaşman müthiş bk-5 bu performansıyla program aletide olabileceğini kanıtladı bence... zaten seslerde ki netlikte ortada... kulağa hoş geliyor fatih-80 ve sen bence bu aleti burda en iyi temsil eden iki kullanıcısınız