• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

roland bk5 or :) seslerin efekleri cok yüsek olunca rtmi kisiyor buna bi cözüm?

esk_26_erhan

Gold üye
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa600,pa900,akustik gitar
arkadaslar 1 hafta oldu aleti aldim kiydim paraya ama sesleri duzenliyorum efekleri sesler guzel oluyor ama rtimle caldigimda efeklerde yalan oluyo rtim de kisiliyor bunun bi düzeneyi varmi yardimci olursaniz sevinirim :(

Cevap: roland bk5 or :) seslerin efekleri cok yüsek olunca rtmi kisiyor buna bi cözü

sesler zamanla oturur ritimler sesleri bastırdığı için efeckleri biraz fazla ver.

Cevap: roland bk5 or :) seslerin efekleri cok yüsek olunca rtmi kisiyor buna bi cözü

roland türkiye den alıntıdır
Merhaba Erhan Bey
Aletin MENÜ kısmında MASTERİNG TOOLS seceneginin içinde COMPRESSOR ayarları mevcut burada HİGH TRESHOLD -28'i -7 yada -5 olarak değiştirirseniz sorununuzu çözebilirsiniz.Sesin kısılması ve efektlerin kaybolması gibi yaşanan bu durumlar compressor'ün devreye girmesinden kaynaklanmaktadır,aletin POLİFONİSİYLE ilgili bir durum değildir.İyi günler.

Bilgi için teşekkür ederim Zafer 1983.

Bilgi için teşekkür ederim Zafer 1983.

rica ederim hocam ben sadece kopyalama alıntı yaptım,bilgi roland türkiye nickli üyemizden alıntıdır,verdikleri bilgilerden dolayı teşekkürler roland türkiye