• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

!!!Roland BK5or TR rhumba ritim demosu!!!

Mürhen

Administrator
Yönetici
Administrator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Roland EA7,Roland G-600
Herkese merhabalar.Roland Bk5tr modeli için ritim yazılımlarım devam ediyor arkadaşlar.yeni hazırladğım Tr Rhumba ritim introsunu beğenilerinize sunuyorum.yorumlarınız önemlidir.introda son günlerin popüler parçası kış masalının melodisini kullandım.iyi dinlemeler...

Ekli dosyalar

• kış masalı 2014.mp3
    1.3 MB · Görülen: 643
Cevap: !!!Roland BK5or TR rhumba ritim demosu!!!

tesekkürler. çok iyi başarılı çalışma emeginize deymiş.

Klavye çıkalı yanılmıyorsam 2 yıl olacak. Üstüne yanılmıyorsam 4 güncelleme geldi ve bunlardan birisi ile menü Türkçe oldu. Yetmemiş halen ritim yazıyorlar. Neredeyse her çıkan yeni şarkının demosu ritimi yazılıyor. Bravo vallahi ne diyelim. Müzisyen olsam biryerde sahne alsam hiç düşünmeden tercih ederim soundsa sounds nevale ise nevale. :)

Elinize sağlık Mürhen Kardeşim var ol.

Elinize sağlık Mürhen SARMACI...

Elinize sağlık Mürhen SARMACI...

cagdasdurmus dostum: formda açtıgın konuda seni bk5 alman için biraz etki altında bıraktım. Bu günlerde gelişmeleri takip ediosun. Bahsettigim kaliteli ritimler bunlardan ibaret.umarım pişman olmuyacaksın. Mürhem hocamızın ritimlerindeki darbukalarına can kulagıyla dikkat!!! Tekrar teşekkürler mürhem hocam..

başarılı bir ritim olmuş ellerine sağlık.

Mürhen yaparsa en iyisini yapar.Eline sağlık Mürhenim yine kaset gibi bi çalışma olmuş

Emeğinize sağlık çok başarılı olmuş...

süper.yuüreğinize sağlık hocam.

Klavye çıkalı yanılmıyorsam 2 yıl olacak. Üstüne yanılmıyorsam 4 güncelleme geldi ve bunlardan birisi ile menü Türkçe oldu. Yetmemiş halen ritim yazıyorlar. Neredeyse her çıkan yeni şarkının demosu ritimi yazılıyor. Bravo vallahi ne diyelim. Müzisyen olsam biryerde sahne alsam hiç düşünmeden tercih ederim soundsa sounds nevale ise nevale. :)

Elinize sağlık Mürhen Kardeşim var ol.

bence en büyük teşekkürü distribütör firma hakediyor.BK5 kullanıcılarına ellerinden gelen tüm desteği sağlıyorlar.Roland Bk5trye yapılan çalışmalar gelecekte gündeme gelecek Roland modelleri için ışık tutuyor.bizlerinde katkısı oluyorsa ne mutlu.

Moderatör tarafında düzenlendi: