• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

!!!Roland Bk5TR Ah Bir Ataş Ver ritim demosu!!!

Mürhen

Administrator
Yönetici
Administrator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Roland EA7,Roland G-600
Öncelikle hepinizin kandili ve yeni yılı kutlu olsun.sizlere yeni yazdığım ritmin demosunu introlu olarak sunuyorum.ritimler çok kısa bir süre sonra yayınlanacaktır.yorumlarınız önemlidir.iyi çalışmalar herkese kolay gelsin.

Ekli dosyalar

• Ah Bir Ataş Ver.mp3
    1.4 MB · Görülen: 415
Cevap: !!!Roland Bk5TR Ah Bir Ataş Ver ritim demosu!!!

Eline sağlık Mürhen abi. Senin de kandilin mübarek olsun. Farkın tarzın :)

Emeklerine saglik Murhen hoca merakla bekliyoruz ritimleri

Sizlere Türkünün hikayesinide addetmek isterim.

Çanakkale Boğazı, Nağra Burnu açıkları
4 Nisan 1953, Saat 02:15

Uzun ve yorucu bir seferden dönen Dumlupınar denizaltısı, Nağra Burnu açıklarında İsveç bandıralı Nabuland Şilebi ile Çarpıştı. Sessiz, soğuk ve bulanıktı gece. Başından aldığı şiddetli darbe ile Dumlupınar birkaç saniye içinde sulara gömüldü. Gemideki 81 kişilik mürettebattan sağ kalan 22 kişi, geminin arka bölümündeki torpido dairesine sığındı. Mahsur kalanların su yüzüne fırlattıkları telefon şamandırasıyla gemi ile irtibat sağlandı. Sağ kalan 22 kişiyi kurtarmak için herkes seferber oldu. Bu arada oksijeni idareli kullanmaları için, gereksiz yere konuşmamaları, şarkı türkü söylememeleri ve sigara içmemeleri konusunda uyarılar yapıldı. Ancak saatler süren kurtarma çalışmalarının sonunda, umutların tükendiği anda karanlıkta bekleyen 22 kişiye, herşey yine aynı sözcüklerle anlatıldı; konuşabilirler, türkü söyleyebilirler ve hatta sigara bile içebilirler. Şamandıradaki telefon hattının öbür ucundan, tüm Türkiye, denizaltıda tevekkülle ölüme yapılan hüzünlü ama başı dik türküsünü dinledi.

Helal olsun sana.....

çok iyi olmuş ellerine sağlık.12 sene roland kullandım.mecburen korg almak zorunda kaldım.ama sayende bk-5 alıcam galiba.tekrar tekrar ellerine sağlık.

adamsın adam. Süper ellerine sağlık

yüreğine sağlık,gerçekten çok güzel işlenmiş.

Sağolasın üstad seninde yeni yılın ve kandilin mübarek olsun ellerine sağlık bk5 sizlerle daha dayukarıya çıkacak

bravo mürhen film müziği gibi olmuş yaşa ritimdeki PAN olayıda güzel yapmışsın