• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

roland e 40 hangi kart ta çiftetelli vahde roman

%100-Raporlu

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg pa 800
acaba hangi kartta darbukalı çiftetelli roman 2/4 vahde ritimleri var

Cevap: roland e 40 hangi kart ta çiftetelli vahde roman

Sanırım 4'lü kart modülü işinizi görecektir. Ben bir ara almış olduğum E-70'e Aslan Han'ın en alt katındaki bir dükkanda taktırmııştım. Roland için yapılmış olan tüm T1, T2, T3 ve T4 kartlarındaki ritimleri kapsıyordu o kart. Gerçi ben T3 haricindekileri beğenmemiştim (belki de E-70'e uygun değillerdi) ama yine de işe yarar herhalde. Son fiyat konusunu ve hala yapılıyor mu bilmiyorum. Aslan Han'daki dükkanlara sormanız lazım...
Bu arada, E-70'i aldığım zaman yanında gelen T3 kartı hala bende duruyor, ama değeri nedir bilmiyorum, o yüzden satmaya bile kalkışmadım hiç...

evet 4 lü kartta hepsi vardı...
özellikle darbukalı diyorsan t4 senin istediğin...
bu arada e-40 benim ilk orgum...
iyi işler...

t3 kartta darbuka yok çünkü e70 te yapılmış t4 esas e40 için fakat e40 ta t3 kartınıda kullanırsın fakat batı kitleriyle yapılmış ritimler var

çok sağolun arkadaşlar t4 bulabilirsem alıcam bi arkadaşıma e 40 aldık yeni başladı

yavv arkadaslar bişey sorcam org alıcamda roland e-40 mı alım?yoksa korg ix300 mu alım?yanı hangisi daha ii?