• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland E-A7 / Bildiri !

Cevap: Roland E-A7 / Bildiri !

Roland turkiyenin bildirisinden anladigim,ritim ve sesler hazirlanmis olarak EA7 satisi yapilacak ve destek verilecek .güclu ve ayrintili samplelerle ve sample drum kitler ile yazilacak ritimlerle güzel bir is ortaya cikacagini düsunuyorum

Insallah roland bu sefer biseyler yapar aslinda roland cok güzel

bk5 or yede emo destegiyle demislerdi sadece bir kisi ritim yazdi insallah bunda bare böyle olamz degisik ritim sampel seslerle güzel bisey ortaya cikar

en cok sevindiric olay sampel yüklemesi zaten gec bile kalindi asil roland bu devirde türk müziginde bambaska yerde olmasi gerekiyordu

neyse bildiriler gayet güzel suana kadar

Fiyat Gayet Uygun. Teneke Korg Alacağınıza Alın Taş Gibi Bu Cihaz'ı Kullanın İşte. En Azından Malzeme Kalitesinin Güzelliğini Yaşayın.

Roland'daki sound ve ritim hazzını Korg'da bir türlü yaşayamadım taki Ketron ile tanışana kadar amma velakin Ketron'unda akor geçişlerinde özellikle unplugged ritimlerde sıkıntı var..

Zamanında (1998) G-600'e 1650$ para vermiştim ve o dönem için mükemmel bir aletti,bununda günümüz şartlarında herşeyi karşılaması gerekiyor..Özellikle harici adaptörlü cihazları sevmiyorum..

Denemediğim bir yamaha kaldı,S770 için niyetliyim ama beklemedeyim..

Moderatör tarafında düzenlendi: