• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

roland e a7 demo yeni

• Konbuyu başlatan artik
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 11
  • Görülen : 2K
Cevap: roland e a7 demo yeni

Video içinde yapıyor ne yapıyor biseyler yaz!

video daki oryantal güzel.. ama 2/4 kulağıma iyi gelmedi.. bu cihazda çok önemli birşey var.. yeni klavyede kayıt çok önemli..

sağol..

ben 2. videoda hiç bir şeyi beyenmedim malesef kayıt ettikleri video kamera yüzündenmidir nedir cihaz bana oyuncak klavyeleri hatırlattı

Cihaz iyi fakat vocalizer yok sanırım bunda. Bir de iki ekranın olmasının iyi olup olmadığında kararsızım. Her şeyi tek bir yerde görmek daha cazip gibi geliyor.

Ben şunu anlayamadım... Millattan önce üretilen bir va7 cihaz düşünün. Özelliklerine kalite her neyse girmeyeceğim.... Aradan yıllar sonra ; nano teknolojinin tavan yaptığı, üretimin son derece ucuzladığı, mütiş alternatif chip üretiminin hat safhada olduğu, cnc teknolojisinin bir kobiye kadar ucuz ve ulaşılabilir olduğu bir zamanda son derece eski va7 veya e80 e göre kalitesiz ve ucuz üretim ve kısıtlanmış teknolojiyegöre çaresiz bir ürün...
Ya va7 ve o serleri roland yapmadı ve roland etiketi üzerine vurulmuştur, ya roland elemanları şaka oldun diye grev yapmıştır ki bu durumda fabrika yönetimi bu işi ciddiye alıp tüm personele maaşına zam işine son ve de fabrikayı aynı adla chunk yang ju firmasına satmıştır, veya fabrika tam kadro harıl harıl çalışırken işid komple fabrikanın köküne dinamid yerleştirmiş ve tüm evrak proje ile firmayı hvaya uçurmuş ve bu durumda bir hayırsever bu ad yaşasın diye aynı adla bir şekilde bir şeyler üretmeye çalışıyordur herhalde....Anlamış değilim ve halen olayı bir türlü çözemedim.

Cihaz iyi fakat vocalizer yok sanırım bunda. Bir de iki ekranın olmasının iyi olup olmadığında kararsızım. Her şeyi tek bir yerde görmek daha cazip gibi geliyor.

aynen çift ekran iiki ekranıda kontrol etmek gerekiyor daha çok emek ister gibi me geliyor tek ekran gibi olmaz cursor tekerleğide yok usb si ön panelde değil renksizde olsa tek ekran olup büyük olsaydı... o fiyatlara psr a3000 daha cazip geliyor benim şahsi fikrim

2 video kötü ritim ve kötü icradan dolayı vasat olmuş.ses bile tuşeyi iyi kullanmadığı için çok iyi değil.TR ye gelsin cihazlarda dinlenip öyle karar vermek gerekir diye düşünüyorum.

Drum kitler cok gercekci geliyor hos geliyor bence

aynen çift ekran iiki ekranıda kontrol etmek gerekiyor daha çok emek ister gibi me geliyor tek ekran gibi olmaz cursor tekerleğide yok usb si ön panelde değil renksizde olsa tek ekran olup büyük olsaydı... o fiyatlara psr a3000 daha cazip geliyor benim şahsi fikrim

Ama yine de fena cihaz değil. Canlı müzik yapanlar için tempo tekeri ciddi anlamda sorun olsa da evde kayıt yapanlara, hobi olarak takılanlara çok uygun. Bu cihazı çıkarırken bence kullanıcıların fikirleri alınmamış. Keşke birilerine sorsalardı.