• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland E-A7 / Son Bildiridir!

Cevap: Roland E-A7 / Son Bildiridir!

Tebrikler ve Teşekkürler Roland Türiye.Bir açıklama ancak bu kadar saygılı,seviyeli ve güzel yapılabilir.Yolunuz açık olsun.Ben bu aletin Türkiye'de tutulacağına ve çok satılacağına inanıyorum.Heleki Başka marka orglarda parayla satılan Emo Setin bu aletle birlikte ücretsiz verilecek olması tek kelime ile muhteşem.Kafadan 500 TL.karlıyız.

Aynen bence bu org bana gore cok cok uygun eger legatosu benim istedigim gibi olursa hemen alirim ses ritim her turlu atilir buna zaten sample olayi olduktan sonra...

Legatosu insallah kronos taki gibi olur yayli olayinda xd9 gibi cigir acar

emo ya kalırsak yanarız

Moderatör tarafında düzenlendi:

o kadar açıklama güzelde birde fiatını öyleselerdi millet parasını ayarlasaydı sankiklavyeyimillete hediye edecekler kimse fiattan bahsetmiyor bir korg kullasnıcısıolarak rolanddankorga geçtik bir türlübizimgönlümüzdekiroland sevgisini ateşliyemediler bakalım nasılolacak inşallah saundda istenilennitelikolurda kurtarır milletiama fiat uçukolursa roland başlamadan vedaederbuyarışa

Fiyat 1385 dolar dediler ya ta ne zamandir 3900 denk geliyor vede fiyati cok iyi bence

ram 128mb yeterli değil diyoruz.
eğer emo set üzerinde ram harici yüklenmiş ise bu kullanıcı için iyi olur.
emo set haricinde dileğen başka set çalışmasıda yapabilir, umarım böyle birşey yapılır.

ram 128mb yeterli değil diyoruz.
eğer emo set üzerinde ram harici yüklenmiş ise bu kullanıcı için iyi olur.
emo set haricinde dileğen başka set çalışmasıda yapabilir, umarım böyle birşey yapılır.

bildiğim kadarıyla emo set 128 mb kullanıcı sample alanına yüklenecek...

şimdi benim anladığım kadarı ile alet 128 mb ram içeriyor ayrıca EMO çalışması bitmeden satışa sunulmayacak hımm ben emo yu taaa pa1x exb board çalışmasından beri takip ediyorum yan yatar çamura batar o set bitmez arkadaş benden demesi siz mayısıda unutun hatta seneye mayısıda unutun o zaman emo bu stüdyosuna sular basar hırsızlar girer bir türlü bitmez o set benden demesi aha buraya yazıyorum mayıs şurada bir gelsin yazımı güncelliycem

valla helal olsun. süper ve yerinde tesbit bu.. okuren koptum. bir de cihazın setinin kopyası çıktı,yok kırıldı diye artık bir şey yapmayacağım diye bir bahane... Roland adına gerçekten üzgünüm.

Moderatör tarafında düzenlendi:

ne kadar fıyatı olacak