• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland e-a7 tuş takımları

ömer faruk

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
Arkadaşlar roland kullanicilarina sorum şu acaba ea7 de tuş basmama sorunu olurmu benim en sinir oldugum is bu yeni bi org alacam a3000 almayi dusunuyordum ama yamahanin tus basmamasiyla mesur ea7 yi dusunuyorum bk 5 kullanicilari bu sorunla karsilastilarmi acaba olmassa pa600 alacam.

Cevap: Roland e-a7 tuş takımları

Tus basmama dogru sartlar oldugunda tum Cihazlarda olur Kir pas tozdan uzak ortamda sorun olacani sanmam ...

Moderatör tarafında düzenlendi:

2 Yıla yakın BK5 kullandım...Tuşe ile ilgili hiç sorun yaşamadım...Şu anda pa600 kullanıyorum...Gel tuşeyi gör...basmama gibi bi sıkıntı yok ama Rolandın tuşesinin yanından geçemez...EA7nin tuşesi BK5 kadar olsa yeter...belki daha bile kaliteli olabilir...

Tuşe Konusunda Roland Üstüne Yok Kardeşim.

karbon tuşlar ın ömrü 2 yıldır eski roland larda soket şeklinde butonlar vardı basınca çıt çıt eden ömrü org bozuluncaya kadardı yeni orglarda bu problemler var yapaca bişi yok

Arkadaslar ben elazigda yasiyorum orgu gonderip yapma imkanim yok insallah 4 5 sene götürür beni.

roland'ın tuşesi tüm modellerde sağlam ve kaliteli olmuştur.