• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

roland e a7

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: roland e a7

Benim gonderdigim Özel msj lar hiç özel msj gibi olmamış.

Burası para ile dönüyor.. 225 TL aylık.. Sunucu ödemesi.. 10 aylık 2250 tl.. Her kim olursa olsun bu yöntem uygulanır..

Durumum yok.. Piyanist santor dum. .. Beyin kanaması oldum.. Hala çekiyorum.. Satıp kurtaricm yada trakyamuzik i kapaticam..

Özür dilerim admin bilmiyordum geçmiş olsun.

Özür dilerim admin bilmiyordum geçmiş olsun.

Koçum bilmediğiniz konularda yorum yaparken insanları kırmamaya özen gösterseniz ne olur sanki...Sonuçta burası bir paylaşım platformu olduğu kadar bu paylaşımın kesintisiz devam edebilmesi için aynı zamanda ticari bir sitedir de..Hangi paylaşım sitesi REKLAM için para almıyor bana bi örnek gösterin..Admin sana durumu anlayabilmen için özel mesaj yolluyor sen onu ifşa ediyorsun bunu başka sitede yapsan seni IP BAN ile cezalandırırlar..Timurum yine adam gibi adam olduğu için bunu tolöre etmiş...Durum malum herkesin bildiği üzere fazla reklam alamıyoruz ama bu çark bir şekilde dönüyor ise siz üye olarak üzerinize düşen vazife ne ise onu yapın kalkıp çark niye Rolanda doğru dönmüyor diye çomak sokmaya çalışmayın..Bir şekilde döndürüyoruz işte sitenin kapanması daha mı iyi olur bi düşünün isterseniz...
Saygılar

roland hem kendini bitirdi hemde cihaz sahiplerini kanser etti... allah herkesi roland dan kurtarsın...

admin kardeşimize geçmiş olsun allah tez zamanda şifa versin inşallah....
nacizane bi önerim olacak ; şimdi siteye üye olanların bir kısmı (öyle olmayanları tenzi ederim baştan söyleyeyim polemik çıkmasın genelleme yapmıyorum) sadece set indirmek için üye oluyor işini görünce de kaçıp gidiyor, bazı sitelerde özellikle film paylaşımı yapılan sitelerde vip üyelik tarzında şeyler var direk sitenin serverinden indirme izni vs veriyor ücret karşılığında, setler vs bi yerde toplansa oradan download yapabilmek için paralı üyelik olsa üye sayısına göre veya duruma göre ücret tespiti yapılabilir herkes gibi bende şahsen baya bi set midi vs filan indirmişimdir şimdi deselerki yıllık şu kadar tl vip üyelik alın indirme hakkı vs olsun vip almayanlar yada set indirmem ben geyik muhabbet yaparım diyen istemeyen almasın hem site dönsün hem admin kardeşimiz kimseyle uğraşmadan siteyle ilgilenebilsin olmazmı?

60.164 kayıtlı üye varmış bu arada

admin kardeşimize geçmiş olsun allah tez zamanda şifa versin inşallah....
nacizane bi önerim olacak ; şimdi siteye üye olanların bir kısmı (öyle olmayanları tenzi ederim baştan söyleyeyim polemik çıkmasın genelleme yapmıyorum) sadece set indirmek için üye oluyor işini görünce de kaçıp gidiyor, bazı sitelerde özellikle film paylaşımı yapılan sitelerde vip üyelik tarzında şeyler var direk sitenin serverinden indirme izni vs veriyor ücret karşılığında, setler vs bi yerde toplansa oradan download yapabilmek için paralı üyelik olsa üye sayısına göre veya duruma göre ücret tespiti yapılabilir herkes gibi bende şahsen baya bi set midi vs filan indirmişimdir şimdi deselerki yıllık şu kadar tl vip üyelik alın indirme hakkı vs olsun vip almayanlar yada set indirmem ben geyik muhabbet yaparım diyen istemeyen almasın hem site dönsün hem admin kardeşimiz kimseyle uğraşmadan siteyle ilgilenebilsin olmazmı?

Özel üyelik çıkardılar kimse umursamadı. Bi şekilde bağış yapılması lazım.

İlker bey demissiniz ki bilmediğiniz konularda yorum yapmayın. Ama siz yapiyorsunuz. Burda neden roland konuları kilitleniyor denmiş bende bana gönderilen mesaji buraya yapistirmisim yani aciklamasini admin üzerinden yaptım ben ne bileyim özel bi konudur. Simdi burda benim sucum ne ha şunu kabul ediyorum özel mesajdakini buraya aktarmamalıydım doğru orda hatam var ama ven kimseyi kırmadım ve adminden de özür diledim saygılar.

arkadaşlar bu site nin açılış tarihini tam bilmiyorum ama ilk açıldığından beri üyeyim roland reklam verse ne kaybeder onu anlayamadım sadece benim alacağım orgtan parasını çıkarır yeminle söylüyorum ea7 in çıkmasını sabırsızlıkla bekliyorum Allah şahidim olsun reklam vermezlerse inadına pa 800 alacam buradanda yazacam

bu konuyu ben açmıştım.
sevgili adminin açıklamasını çok doğru buluyorum. Roland reklam vermeye yanaşmıyorsa konunun kapatılması gayet normal.
zaten piyasaya girmesi zor reklam olmadan 100 adet cihazı nasıl ne şekilde satar bilemiyorum.
sevgili admine acil şifalar dileyerek payımıza düşen ne ise yapmaya hazırız, sitenin kapanmasını asla istemeyiz.
trakya müzik herkes için faydalı bir site olmuştur ve ayakta durması için elimizden gelen herşeyi yapmaya hazır olduğumuzu dile getirmek isterim.
saygılarımla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...