• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland e86 Farfisa f5 Mi?

furkan_2005

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KETRON XD9 16 MB
arkadaşlar roland e86 mı hada iyi Farfisa f5 mi fiyatlarınıda bilen varsa yardımcı olabilirmi.

Cevap: Roland e86 Farfisa f5 Mi?

roland e-86 daha iyi...
ritmleri her yerde yaygın, disketten ritm atıp isediğin tarzda müzik yapabilirsin...

Arkadaşım ben yıllarca Farfisa F5 kullandım, hayatım ona ritm aramakla geçti. Sadece zamanında yazılmış 8-10 adet ritimi var okadar. Ben G600 kullanıyorum tam olarak E86 cihazını bilmiyorum ancak yinede roland olduğundan ritmlerini bulursun bolca gibime geliyor.

Farfisa'nın en büyük artısı ön tarafındaki iki adet mikrofon girişi olması ve hoparlörleri gerçekten çok kuvvetli. Mixere ihtiyaç duymadan mikrofonu cihaza takıp kullanabilirsin. Mikrofona efekt'de verir. Kasasıda kaya gibi sağlamdır.

Bunun dışında hiçbir artısı yok, Roland ise ritim açısından çok zengin olduğundan avantajlı.

Ben olsam E86 derim

%100 e86 derim...e86 da mikrofon girişi de var ritim bolluğu da var...

%100 e86 derim...e86 da mikrofon girişi de var ritim bolluğu da var...

Tabii ki E-86.Ancak onlar mikrofon girişi değil.Dış kaynaktan beslenen elektronik ses cihazlarını bağlamak için kullanılıyor diye biliyorum.Yanlışım varsa düzeltin.MP3 çalar bağladım ben oraya.Şahane de çalıyor vallahi.Bir de bir ara başka org bağladım, sesi Roland'dan aldım.Mikrofon için değil.