• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland EA 7 kullananlardan tavsıye alabılırmıyım

mustafacamci1977

Moderator
Yönetici
Moderator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
www.facebook.com
Enst.
ROLAND E-A7
arkadaşlar bk 5 kulanıyorum cıhazı ısleme konusunda pek başarılı olamadım .ve ılgım EA 7 ye yoneldı bu cıhazın özellıkle performans seslerı nasıl .gerçekçimi pa 800 gıbı guzel sesler elde edebılıyormuyuz ? bk 5 te kullanmıyac amagım ses sayısı okadar cok ki gercekten uzak ...guzel sesler var lakın cok az perdesiz ud gibi sesler ıyı
ama dugunde kullanıyorum .macun ,amza tarzı lead sesler daha cok ıhtıyacım içerisinde .bu EA 7de sesler ne alemde videolardan pek bırsey anlamadım .cıhazı deneme şansım da yok henuz bulundugum yerlerde bulamadım varsa yoksa 3x 4x pa 900 onlarda cok pahalı .bir 3x ıkı tane EA 7 alıyor ..sızın bu cıhaz hakkında memnunıyetınız ne alemde ..

EA7 ben aldim birkac hafta kulanip yamaha ile degistirme yaptim

ea7 ye emo ritim ve sesleri bedava interneten indirebilirsin ayrica sampel atiliyor öylece sesler tatmin edici aslinda iyi bir alet ekran acisindan cok sacma cok ufak ve cifte ekran ritimler yeterince var internet sitesinde ayrica parali setlerde var benden sana tavsiye imkanin varsa denemek icin ea7 yi dene derim denemeden alma derim mutlaka bulundugun yakinlarinda vardir arastir dügünde hic denemedim aslinda bk5 or ye sampel atilsaydin simdiye bk5 cok ileri giderdi
burda bide roland türkiyeyi unutmamak gerek adamlar gercekten elinden geldigi kadar yardimci oluyorlar hemde hic bir ücret almadan
ileki roland olamsi sart degil diyorsan korg pa700 hemen hemen ayni fiyat gerci almanyada hemen hemen ayni fiyat türkiyeyi bilmiyorum ama korg alirsan sampel ses ve ritim konusunda hic pisman olamsin

saygilarimla

Son düzenleme:
saolasınız .tek istediğim ses.... ritmi birsekılde hallediyorum ..denemekte nasıb olur ınsaallah kolay gelsın

Son düzenleme:
usb siz düğünlerde ses eksik kalabilir ( değişik yörelere ait zurna yok ) ama usb olarak volki usb tavsiye ediliyor; onunla birlikte sitedeki karma seti karıştırıp kullanabilirsiniz. Tesisatta çok iyi ses verdiği söyleniyor. bugün usb ile 2. el 3500-4000 tl arası; pa600 den iyidir bence

arkadaşlar bk 5 kulanıyorum cıhazı ısleme konusunda pek başarılı olamadım .ve ılgım EA 7 ye yoneldı bu cıhazın özellıkle performans seslerı nasıl .gerçekçimi pa 800 gıbı guzel sesler elde edebılıyormuyuz ? bk 5 te kullanmıyac amagım ses sayısı okadar cok ki gercekten uzak ...guzel sesler var lakın cok az perdesiz ud gibi sesler ıyı
ama dugunde kullanıyorum .macun ,amza tarzı lead sesler daha cok ıhtıyacım içerisinde .bu EA 7de sesler ne alemde videolardan pek bırsey anlamadım .cıhazı deneme şansım da yok henuz bulundugum yerlerde bulamadım varsa yoksa 3x 4x pa 900 onlarda cok pahalı .bir 3x ıkı tane EA 7 alıyor ..sızın bu cıhaz hakkında memnunıyetınız ne alemde ..
Arkadaş 4000 tl civarında para veren 1000-1500 daha verir.Al tepe tepe kullan asla pişman olmazsın.Korg'da Malzeme bol.Kullanıcı bol.

Ekli dosyalar

• korg 3x.jpg
    korg 3x.jpg
    63.1 KB · Görülen: 616
  • pa 800.jpg
    pa 800.jpg
    73 KB · Görülen: 563
EA7 ve volki usb set ıle alet ucuyor set olmasada alette guzel sesler ve rıtımler var bence al derım hocam