• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

ROLAND EA 7 sample oluşturma

YİLDİRAYYİLMAZ

Moderator
Moderator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA800
NİSAN AYINDA PİYASADA OLACAK DEDİLER...YAKLAŞIK 4000 TL +-
SAMPLE ATMAK VİDEODA ANLATILIYOR.ESKİDEN NOTALARI TEK TEK KODLARANAK ASING YAPILIRDI...

LİNK:

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: ROLAND EA 7 sample oluşturma

Yamaha a 3000 daha iyi gibi.bir tanıtılmadı gitti bu alet.

yamaha a 3000 daha iyi gibi.bir tanıtılmadı gitti bu alet.

yamaha güzelde daha önceki modeellerde olduğu gibi kronik sorunlarını düzelttilermi acaba ....sağ sol hoparlör cızırtısı tuşların lastik pabuçları gibi...yazın belli olur....
A3000 üzerinde 50adet emo nun ritimi var biliyorum...gün yüzüne çıkmış bi set daha henüz
ben göremedim....

A3000 setleri 15 güne çıkıyor roland hala bir tanıtım yapamadı .

a3000 setleri 15 güne çıkıyor roland hala bir tanıtım yapamadı .

roland tr açıklamıştı..alet türkiye ye uyarlanacak diye...zamanıda vermişleri nisan diye..
Roland kullanıcısını yalnız bırakmıyacaktır...destek verecektir..ilgi ve alakaları bunun bir
işaretidir...

A3000 e karar verdim ama ea7 ram kapasitesi ve saundunu merak ediyorum.

Roland Kendine has bir cihaz Ornegin A3000 de boyle sampling ozelligi yok ama Sample yukleme alani 512mb ona ragmen doldurduk agzina kadar keske 1gb olsaydi diyoruz 128mb ile tabiki birseyler yapilir ama ne derece doyurucu olur bu zamanda bilemem...

Bekleyin Hangi cihaz olursa olsun Deneyin Kendi Kisisel ozelliklerinizi goz onune getirin, oturup birseyler yapabilirmiyim yoksa armutun pisip agzima dusmesinimi beklerim diye ona gore Marka Model Belirleyin arkadaslar, Belirleyip aldiktan sonra Adam gibi kararinizin getirdigi goturdugu ile yuzlesin, kimse cocuk degil verdigimiz kararlarin sonuclarina iyi yada kotu katlanmak zorundayiz bunu unutmayin Lutfen

Kesinlikle roland ea7 derim. Bekliyorum zaten. Klavye almadım hâla. Youtubede bütün videolarını inceledim. Vietnamlılar ilk seriyi kullanıyorlar ve ses ritim batılar dehşet. Bize göre uyarlanmış olanı ise yakacak gibi duruyor.
https:youtube.com/watch?v=hB4LkibDPt8
Yamaha yıda dinledim ama dediğim gibi gönlüm roland diyor. Geliştirildikçe piyasayı sallayacak benim fikrimdir.

Roland ea7 sample hafızasını Türkiye için arttırabilir.

4bn buna verene kadar a3000 alın arkadaşlar illa yenı bişi alacaksanız.