• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

roland em 50 or

exper112

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
roland em 50
Usb floppy emulator taktım çalışmıyor acil yardım lazım. Bu modelde usb emo uyumlu değilmi ? 0543 971 1984 acil yardım

Cevap: roland em 50 or

usb nin çalışmadığını nasıl anladınız usb flash belleği orga takıp format atmanız gerek birde zannedersem usb emulatorü orga tanıtmanız gerek

Flash 100 disket seklinde yaptım..
Format atmayı ve orga tanıtmayı yapamadım. Menu format enter falan yapınca no hardisk yazıyo

Bende kullandım bir zamanlar 100 disket olarak okumuyordu bazen okuyordu ama hata veriyordu ben önce bilgisayar da flash belleğe format atıp tekrar orgda format atınca duzeliyordu

usb emo nun arkasında sw1 sw2 ... diye çıkışlar var oraya kucuk parça takılıyo sorun ordamıki..

usb emo nun arkasında sw1 sw2 ... diye çıkışlar var oraya kucuk parça takılıyo sorun ordamıki..

Zannetmiyorum onlar Org da kullanılmıyor siz aldığınız yere bir sorsanız Jump ayarı ne yapılması gerekiyor aldığınız yer kişi size tarif etmedimi

tarif etti, dediği yere taktım olmadı. sıkıntı orda da olabilir format yazan yere tıklayınca nodisk yazıyo. em 50 or hiç kullanmadım o yüzden ayarlarını yapamamışta olabilirim.
orgun kendisine nasıl format atıp disk tanıtacağım bilmiyorum. em 50 konusunda tecrübeli birinin yardımına ihtiyacım var. biliyorsanız num verin arayım telde konuşarak yapalım ?

JA - JB - MO yerleri sigorta devreleri olcak. bu şekilde yaptım g600 de aynı şekilde oluyo.