• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland exr 40 or yardim.........

crested

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
yok
Arkadaşlar merhaba,

Akşam bilgasayarımdan orguma ritim atmaya çalıştım,usb kablosunu bagladım fakat bir türlü bilgisayar orgu görmedi,görebilmesi için ayrıca program yüklemem gerekiyor mu?Link var ise paylaşır mısınız?son olarak exr 46 ritimleri exr 40 a olurmu?teşekkürler....

Cevap: Roland exr 40 or yardim.........

exr40 ı aldığın zaman cdsi olması lazım onu bilgisayara takıp kurman lazım ondan sonra görür..exr46 ritimlerinin bazısı olur exr46 nın bazı kitleri exr40 da yok o yüzden uyuşmayabilir konvert edersen birebir uyum sağlarsın ...

exr40 ı aldığın zaman cdsi olması lazım onu bilgisayara takıp kurman lazım ondan sonra görür..exr46 ritimlerinin bazısı olur exr46 nın bazı kitleri exr40 da yok o yüzden uyuşmayabilir konvert edersen birebir uyum sağlarsın ...

cevap için teşekkürler,cihazın cd si bende mevcut degil farklı bir çazüm yolu var mı acaba?

sitede arama yapmalısınız ancak program setupla olur ... yada ritimleri diskete yükleyip orga atabilirsiniz ... orga bağladığınızda pc yazması lazmı orgta o tuşada basmanız gerekiyo diye biliyorum eskiden kullandım exr40 hatırladığım kadarıyla...

çok teşekkürler......

Arkadaşım orgu bilgisayara bağladıktan sonra sol üst köşede USB düğmesi var ona bas.Bilgisayarında USER ,SONG ve STYLE diye üç klasör açılır.style dosyasına atacaksın ritimleri.herhangi bir yazılım yüklemene gerek yok çünkü flaşdisk şeklinde görür bilgisayarın.Hata verirse biçimlendirip tekrar aynı klasörlerden açabilirsin.Yalnız aynı isimlerle açmalısın.Tavsiyem 30-40 tan fazla ritim yüklememen.kolay gelsin.

Arkadaşım orgu bilgisayara bağladıktan sonra sol üst köşede USB düğmesi var ona bas.Bilgisayarında USER ,SONG ve STYLE diye üç klasör açılır.style dosyasına atacaksın ritimleri.herhangi bir yazılım yüklemene gerek yok çünkü flaşdisk şeklinde görür bilgisayarın.Hata verirse biçimlendirip tekrar aynı klasörlerden açabilirsin.Yalnız aynı isimlerle açmalısın.Tavsiyem 30-40 tan fazla ritim yüklememen.kolay gelsin.

teşekkürler deneyecegim....