• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland exr 46 ariyorum

• Konbuyu başlatan zapman
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 7
  • Görülen : 3K

zapman

Gold
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
yamaha
Slm.temiz 2.el roland exr46 or ariyorum istanbul içinden tşk...

Merhaba

Bende var Roland exr 46 or. iyi fiyata veririm 05554093216

roland exr 46or

buda benim e-mail: i.ismetovich_u@hotmail.com

Satılık roland exr 46 or, bandrolu üzerinde çiziği yok. yeni gibi profesyonel org. 1000 tl. bu fiyata böyle temiz exr 46 bulursanız benimkini bedavaya veririm. pazarlık payı yoktur, yani pazarlık içi beni aramayın. 05554093216

mesaj silinmiştir

exr40or var..sıfır ayarında...birkaç günlüğüne 680tl...

slm hocam bende xr46or var sıfırdan farksız türkçe kullanım kılavuzuyla beraber verilecektir fiyatımız 1,000tl ama az da olsa pazarlık payımız vardır begenirsen alırsın ama kaçırma derim benm bi arkadaşın bu org ihtiyacım olsa ben alırım

slm hocam bende xr46or var sıfırdan farksız türkçe kullanım kılavuzuyla beraber verilecektir fiyatımız 1,000tl ama az da olsa pazarlık payımız vardır begenirsen alırsın ama kaçırma derim benm bi arkadaşın bu org ihtiyacım olsa ben alırım

mrb.org hangi ilde acaba 850 lira nakit param var 1000 lira cıkartamam malesef şu an uyarmı acaba tşk. bi kaç gğndğr giremiyorum nete mesajı yeni gördüm kusura bakmayın

önemlidegil kardeş org samsunda orgun son fiyati850tl olur dahada düşme şansim yok gercekten org sifirdan farksiz eger almayi düşünüyorsan kaöirma derim msn adresini yazarsan görüşebiliriz