• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

roland exr46 satılık veya korg i30 takas olur

• Konbuyu başlatan krzm
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 4
  • Görülen : 1K

krzm

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
roland g600
tertemiz roland exr46 orgumu satıyorum alet evde kullanılmlştır.usb ile bilgisayara direk baglantı kurabilirsiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: roland exr46 satılık veya korg i30 takas olur

exr 46 i30 dan daha ii i30 kullandım herkes saglamlıgını övücek şimdi ama öle olmuyo işte saygılarımla ben takas ypmazdım i30 la

arkadaşlar exr 46 mı daha dolgun i 30 mu davul tonları aradaki farklar nedir bilgilendirirseniz sevinirim saygılar ben yeni başladım çok fazla bilgim yok tşk ler

arkadaşlar exr 46 mı daha dolgun i 30 mu davul tonları aradaki farklar nedir bilgilendirirseniz sevinirim saygılar ben yeni başladım çok fazla bilgim yok tşk ler

kardeşim exr46 korg i30 kıyaslanamaz,,korg i30 da güzel ama exr46 hem batı hem türkiye cihazı,korg i 30 sadece batı cihazı,,

exr46 nın içinde türkiye davul kitleri ve sesleri var,,8 davul kiti var,,elektro bağlama,bağlama,divan bağlama keman kemençe tulum,zurna v.s sesleri mevcuttur exr46da ama korg i 30 da ses birleştirerek benzetilmeye çalışılan sesler var,,exr46 yeni org korg i30 eski org.exr46 korg i 30 dan çok çok üstün bi orgtur

bende a1000tr yamahavar üste 250tl ver takas edelim cep.05354683279.

Moderatör tarafında düzenlendi: