• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland: Fantom-G8 --Live İstasyonu

O zaman bu güzel haber. 2010'un sonuna kadar enstruman almayı düşünmüyorum. Aslında bu yaz Juno-Di alacaktım. Ama vazgeçtim gibi elimdeki orguda satıp 2011'e kadar, biraz daha gelişmiş bir model olan Roland Juno-Stage'i ya da Korg M50/73keys modellerinden birini almayı düşünüyordum. Ama eğer dediğin gibi V-Synth GT'nin fiyat eğer düşerse bu çok iyi olur tabi, bütün planlarım değişir...

Cevap: Roland: Fantom-G8 --Live İstasyonu

merhaba konu eski ama roland konusundafikir alışverişinde bulunabileceğim arkadaşa ihtiyacım var. vaktim çok fazla yok o yüzden telefonla ulaşmanızı rica ediyorum. görme engelliyim ve cihazları görsellerinden öğrenme imkanım yok. bu yüzden kullanıcı fikirlerini önemsiyorum. elimde motif xf var. türk sesleri konusunda sorun yaşadığım için çift cihaza geçmeyi düşünüyorum. fantom x fantom g ve fa serileri alrasında kaldım. konuyla alakalı fikirlerini paylaşabilecek arkadaşlarımız: 05453301114 numaramdan ulaşırlarsa sevinirim. savaş