• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland G-70 satlık veya takaslık 2.750 tl

• Konbuyu başlatan nonlooz
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 16
  • Görülen : 7K

nonlooz

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Pa-80-Pa800-Pa1x-Pa2xpro
Merhaba Elimde bulunan Roland G-70 klavyeyi satmak istiyorum cihaza her türlü ritim ve sesler yazıldı..........demolarını izleyebilirsiniz..

Link1:

Link2:

Msn: korgtr@w.cn

gsm:0538 652 35 26
SAYGILAR........

Cevap: Roland G-70 satlık veya takaslık 2.750 tl

valla sattığım g-600 ün elektrosu buna 100 basar.sizinki de idare eder kardeş.saygılar.....

yanlış düşünüyorsun akor arkadaşım G600 devri kapandı tamam doğrudur g600 ün efsaneleşmiş sesleri vardır ama G70 i hafife alma.Ayrıca elktro hususunda böyle bi elektro korgta da yoktur g600 de de çünkü G70in snyth seslerinden yazıldı...

valla sattığım g-600 ün elektrosu buna 100 basar.sizinki de idare eder kardeş.saygılar.....

G600 ile G70'i kıyaslamak mümkün değil. G600'e kulak aşinalığı olmuştur muhtemelen. Ayrıca dokunmadan karar vermenin imkanı yok. Yeni nesil klavyelerin tümünde 'çok katmanlı' sesler var. Öyle bastığınızda sadece volume yükselmiyor, 4-8 katman arası ses değişiyor. Mesela tuşa çok hafif bastığında gitar harmonic, biraz kuvvetli normal gitar tonu, daha sert basılınca da tel bükme vb bir sürü programlama imkanı var.

Korg'la kıyaslayanlar için de aynısını söyleyebilirim. Sahnede denemeden karar vermek çok sağlıksız bir karar.

Benim E80 de satışta diye görüş bildirmek istedim. Benzer yorumlarla ben de karşılaşıyorum. Kullanmadan karar vermemli. Yoksa ömür boyu G600 yeterdi. :) Hayırlı satışlar.

çok güzel bir alet çokta kaliteli keşke türk seslerde olsaydı malesef bu fiyata ucuzda fakat düğüncü işi değil ancak meraklısı alabilir ben çok beğeniyorum ama şu an alamıyorum hayırlı satışlar

geçenlerde canlı olarak da g-70 dinledim arkadaşlar.g-600 yeni sattım.inanın çok temiz bulsam 3.kez gene g-600 alırım ama artık yok.ondaki sax,klarnet,kanun,ud,lesli,yaylı,akordion ve lead sesler g-70 de yokk.ne yazık ki yokk.ha ritimler deseniz berbattt.tekdüze.mümkünse g-600 ve g-70 de hazırlanmış elektrolardan birer demo koyun fark ortaya çıkacaktır.korg da kullandım.evet onda da öyle tatlı elektro yokkk.pa800 kullanmadığımdan birşey diyemiyecem...

Arkadaşlar arkadaş satılık ilanı vermiş siz klavyeleri karşılaştırma yapıyorsunuz musade edinde arkadaş aletini satsın

hayırlı satışlar ben de canlı dinledim ilhan arkadaşımdan sesleriyle ritimleriyle gerçekten mükemmel alet.çok sağlam ve şık bi görüntüsü var tuşe mükemmel...fiyat uygun tekrar hayırlı satışler...

hayırlı işler inşallah satarsın ama elektro için korgla yada g600 la kıyaslama yapmasanız iyi olur ...alet satılsın sadece

Hayırlı satışlar olsun