• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland g1000 hakkında nacizane görüşleriniz?

Cevap: Roland g1000 hakkında nacizane görüşleriniz?

bende daha önce roland g600 kullandım süperdii teknolojı takip edeyim derken g600 satıp. korg pa80 aldım tatmin olmadım. satıp sıfır pa800 aldım ondada tatmin olmadım. ketron xd9 aldım ondada tatmin olmadım. tekrar rolanda dünmeye karar verdim G 1000 aldım hemde sıfır sayılır derecede...:):cool:

Cevap: Roland g1000 hakkında nacizane görüşleriniz?

g 70 ne kadar diyorsunuz

Hobi amaçlı bir kullanıcı olarak, ilk cihazım g-600 den sonra ,G-1000 de satın aldım..tabi arasında farklar var,solo kullanımda farkı anlıyorsunuz..sesler ve ritimler arasında bariz bir fark yok...diskten yükleme ve parçaya giriş...g-1000 de çok hızlı..
Sampler klawyeler pahallı ama,iyi bir mekaniği bulunan tercihen güvenilir ama eski klavyeleri bir laptop ve Ableton ,FL vs. programlarla aynı ve hatta daha üst seviyelere taşırsınız....programın PLUG ları ne kadar zenginse duyacağınız sesler o derece üst olur , nacizane tavsiyem PC niz en azından Core İ3 ve yukarısı olsun....Ayrıca Novation impulse 49 cihazım da var DAW seslerle PC sayesinde çalışıyor...çok paralar harcamanıza gerek yok....G-1000 çok iyi tuş sistemi olan yeterli oktava sahip bir canavar...yoksa düne kadar G-600 üm de çok işimi gördü,
88 tuş Casio ile aynı fiyata g-1000 görünce (200€) kontrol ederek satın aldım..Gene bir hobi satıcısından...Her şey çok iyi..tuşların beyayları biraz sararmış ama....tuşlar ve tüm fonksiyonlar full ,

Belirttiğim programlar ile oluşturulan sesler bölümü, canlı ,özelliklede oryantal performans kullanıcıları nı bağlamaz...Bunuda belirteyim ve konu başka şekillere evrilmesin
Herkese Selamlar..

Son düzenleme: