• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland g1000 lütfen yardım!!!!!!!

roland g600 cü

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
roland g 600
3 sorum olacak

1. Bu orgta harddısk olup olmadğını nasıl anlarım

2. Harddisk var ise harddıske nasıl gırerım

3. Disketten rıtm atıyorum ama sadece d88 yuklenıyor hafıza rıtmlerıne bır turlu yukleyemedım sebebı nedır?

Arkadaslar acık acık anlatırsanız mutlu olurum. Orgu aldıgım arkadas harddısk var dedı ama deneme fırsatım olmadı orgu alırken.

Cevap: Roland g1000 lütfen yardım!!!!!!!

roland g 1000 de hhd dısk yoktur....sadece 100 mg.lik zıp dısk vardır.a-b-c- ısımlı user var.bunlardan bırını sec okey.de.bunun için ekrandakı user bl.bak.gorebilirsin.zamanın en guzel orgudur.ben satmadım ıkıncı alet olarak kullanıyorum.DISKETLER BOZUK OLABILIR BUNA DIKKAT ET..CUNKÜ CABUK BOZULMA OLUYOR.YENISINI KULLAN....

ablet normal disketten ritm yüklemek istediğimde sadece d88 diyor mesela ben user c11 yükleyemiyorum d88 değişmiyor. unu nasıl yüklerim user ritimlerine bir türlü çözemedim. daha önce 4 yıl g600 kullandım ama bir türlü yapamadım. bir yardımcı ol lütfen.

aldığım adam bana zip arızalı harddisk var dedi.

orgun içini aç bak bakalım dediği gibi hhd varmı n asıl baglantı yapmış.......herhelde zıp ve disket surucusunu iptal etmış olabilir....yakınsa org al gotur kullandıgı için kendisi bilir.........kolay gelsin.....

bu alete sonradan hd takılabiliyor.ben hd li alıp kullanmıştım kısa süre.bu aletin prof.u halit hoca ile tel den görüşerek çözüyordum ama şimdi unuttum tabi.

zip i iptal edilip takılıyor.bence alet alındığı zaman full orijinal olması lazım.sonradan yapılan işlemler org kullanımında problem yaratabiliyor.benimki öyleydi.hemen satmıştım o yüzden....