• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

roland g600 düğün set

• Konbuyu başlatan Feko
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 9
  • Görülen : 6K

Feko

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Roland G600 yamaha or 700
roland g600 düğün set çok önemli

merhaba arkadaşlar g600 aldım 1 sene oldu resmen zamanım boşa gidiyor aleti çalasım gelmiyor elimde güzel ses seti yok ritimde yok bana korg benzeri güzel sesleri olan user set lazım ritimde lazım Allah rızası için biri bana set göndersin düğün seti özellikle para verdim usb disket sürücü aldım nettekiler bir işe yaramıyor bulamadım bana düzgün koma ayarı verilebilen set lazım güzel sesler olan ses seti ve varsa ritim herkese dağıtmak istemeyenleri anlıyorum o yüzden özeldende atabilirsiniz lütfen çok büyük dua alıcaksınız saygılarımla ...

Moderatör tarafında düzenlendi:
güncel ... yok mu bir Allah ın kulu ya şunu bana verebilecek vallah a çok lazım ya biri göndersin özelden

Cevap: roland g600 düğün set

özelden nasıl gönderiliyor bi ara bakalım beni.göndermeyi becerebilirsem sitede de paylaşırsın ben bi türlü beceremedim.elimde yok yok.

ustad dugun set diye birsey yok g600 de zaten 8 ritim alıyor hafızaya bir suru ritim var sitede onları indir kendi setini kendin yap biraz sabır işi tek tek ritim denemek lazım

halay,2-4,çiftetelli,roman,oryantal,disko,pop,ankara gibi 8 adet kaliteli ritim istiyor arkadaş herhalde.ama korg kalitesinde olması mümkün değil.teknoloji farkı var.ses setlerinde de pek fark yok.genelde birbirine yakın.yani g-600 den çok şey beklememek lazım.bizler ritimden ziyade seslerinden etkilendiğimiz için evin bir köşesini ona ayırdık.ara sıra çalarak efkar dağıtıyoruz.şayet düğün işi yapsam korg veya yamaha kullanırdım ben tercihan.kişiye göre tabiiki seçenekler var.ses seti olarak ilker ups gayet düzgün ve komalı......

halay,2-4,çiftetelli,roman,oryantal,disko,pop,ankara gibi 8 adet kaliteli ritim istiyor arkadaş herhalde.ama korg kalitesinde olması mümkün değil.teknoloji farkı var.ses setlerinde de pek fark yok.genelde birbirine yakın.yani g-600 den çok şey beklememek lazım.bizler ritimden ziyade seslerinden etkilendiğimiz için evin bir köşesini ona ayırdık.ara sıra çalarak efkar dağıtıyoruz.şayet düğün işi yapsam korg veya yamaha kullanırdım ben tercihan.kişiye göre tabiiki seçenekler var.ses seti olarak ilker ups gayet düzgün ve komalı......

ustad bende var g600 doğan set kullanıyorum ritimler karışık ama o kadar ses ve ritim denedimki cok farkı birsey bulamadım o sebepten kafama göre 8 ritim attım sesleride müziklere göre sıraladım ara sıra kullanıyorum nostaji :)

aynen öyle emre kardeşim.10.000 den fazla ritim style works 2000 proğramıyla dinledim yani bazıları isim değiştirip yeni ritim gibi paylaşmış,diğerleri de pek farklı değil.ben bunların içersinden iyice olanları seçip listeledim.zamanında bateri çalmamın faydasını çok gördüm.mesela bazı ritimler gayet güzel yazılmış ancak ataklar yanlış yapılmış.haliyle işime yaramadı.cino nun ritimleri gayet güzel.ama ancak 2-3 tanesi elimde.yeni çalışma son zamana kadar da yapılmadı.ancak hemşerim piyanist memo bu işe yeniden el attı.inşaallah güzel çalışmalar ortaya çıkaracaktır mutlaka.g-600 ü hatim etmiş bir arkadaşımızdır........

yok arkadaş ya ben ne istiyorum siz ne anlatıyorsunuz Allah aşkına yani olmayan bişey değilki youtubede izliyorum var böyle setler aslında ritimden çok adam gibi user set lazım ses yani tmm vermeyin aman sonra setinizi burada paylaşırım ortalık patlar piyasa kopar felan :)))) hahaa bırakın ya,,, alet zaten 20 yıllık hep patlasa nolcak :))) , tmm paylaşmayın insanlarımız artık dürüst insanların lafına bile güvenmez olmuş saygılarımla ...

bu işler boşşş kendin yazarsan ritmini o zaman g600 süper alet

halit ve akor hocadan g serisi için arşiv set yaptım.1000 e yakın yerli yabancı ses setleri var.üşenmeyeceksin indireceksin ve tek tek setleri deneyeceksin.3-5 saniyede bi set yükleniyo zaten.senin zevkine uyan seti millet nasıl bilecek.ritm ve ses seti dediğim gibi binlerce.örneğin ben batı çalıştığım için 2011 set kullanıyorum.sen arabesk seversin ilker set kullanırsın.bunların hepsi arşivde var.yılların emeğini verdik.tek tek aylarca dinleyip.sen indirip denemeye üşenirsen biz ne yapalım........