• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

roland g600 kullandığım ritim ve ses

Çetin

Administrator
Yönetici
Administrator
Moderator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg pa800
evet arkadaşlar g600 kullanırken kendime göre edit yaptığım dosyayı paylaşıyorum,içinde çok güzel sesler ve ritimler mevcuttur güle güle kullanın...
1 Alternatif

Moderatör tarafında düzenlendi:
paylaşım için sağol çetin g 600lü yıllarım geldi aklıma.

ya arkadaşlar benim yeni konu açma butonum niye kayboldu yine.kaç gündür yoktu.bugün bir konu açtım yine gitti.

ritimleri proğramda açıp pc de dinledim.gümbür gümbür ritimler.tam istediğim gibi.sesler de inşallah böyle güzeldir.hele mi üzeri komalıysa tadından yenmez herhalde.teşekkürler hemşehrim saygılar......

arkadaşlar ben indiremiyorum bi yardımcı olsanız

ritimleri proğramda açıp pc de dinledim.gümbür gümbür ritimler.tam istediğim gibi.sesler de inşallah böyle güzeldir.hele mi üzeri komalıysa tadından yenmez herhalde.teşekkürler hemşehrim saygılar......
A bankasındaki seslerin çoğu benim yaptığım selserdi ve transpozesizdi,özellikle kemençe klarnet ve bağlama çok güzeldi sesler arasınd çok uğraşmıştım,umarım hoşuna gitmiştir.yanlış hatırlamıyorsam re üzeri komalı olomaları lazım
Bu arada indirmede sıkıntı yaşanıyorsa alternatif link ekleyebilirim...