• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland G600 - Yüksek Yüksek Tepelere (Klavyede 3. Ayım)

• Konbuyu başlatan bigali
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 5
  • Görülen : 3K

bigali

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
www.ilanveriyor.com
Enst.
KORG PA80 - ROLAND G600 - KORG PA60
Klavyede 3. ayım, hata ve yanlışlarım için tüm üstadlardan özür dileyerek bu çalışmamı paylaşmak istedim :)

Cevap: Roland G600 - Yüksek Yüksek Tepelere (Klavyede 3. Ayım)

aferim bu işi oldukça ii yapmaya başladın.bir de ritimin çok güzel.piyasadaki rezil g-600 ritimlerine benzemiyor.ii çalışmalar....

bencede guzel calisma olmus ALLAH yolunu acik etsin

yaw kardeş şu çalış tarzın hoşuma gidiyo valla,gecende çiftetellide değişik melodiler yapmıştın,,bundada değişik melodiler yapmaya çalışmmışsın valla güzel ha hoşuma gitti,,şarkıların müziklerini çok iyi dinlemen gerekir,,notaları yerine oturdurtman gerekiyo,,bazı yerlerde nota eksiklikleri kaymalar var,,sorununu şarkıların müziklerini iyi dinleyerek giderebilirsin,,yinede ellerine sağlık,,bol bol müzik dinle,,kolay gelsin

3. ay mi vallaha inanmam bende alali 2 ay oldu ama birak calmayi hala klavyeyi tanimaya calisiyorum bu ne hiz kardesim helal olsun valla...

evet kadir abim 3 ay oldu,
bu arada akor üstadımda bilir orgu aldığım günlerde ona çok konuda danışmıştım,
çok değil 2 hafta önce format atıp silinen seslerim için ve ayarlar için yardım istemiştim,
ama anladım ki; bazı olumsuz şeyler insanın başına gelmeden olumlu yönünü çözemiyo,
hemen hemen %90 çözdüm aletin her şeyini,

burada bana ve benim gibi yeni arkadaşlara manevi destek veren üstadlarımada çok teşekkür ederim,
sağolun :)