• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland GW-8 Ada Çiftetelli (ağır)

Cevap: Roland GW-8 Ada Çiftetelli (ağır)

ustalar çok özür dilerim boş bi anıma denk geldi.. Yazılan yorumlardan sonra ne kadar hatalı olduğumu anladım.. İnanın Çok üzgünüm şu anda, kadirbey1985 kardeşim çok afedersin, çok özür diliyorum senden.. Ne güzel araştırmışsın sesi net bi şekilde kaydetmeyi başarmışsın çalmışsın paylaşmışsın.. Keşke ben de yapabilsem senin gibi demolar da paylaşsam burada, ama gel görki burada seni eleştiiyorum ama tırnağın bile olamam zahmet edip de demo kaydedip paylaşmıyorum bile..
Paylaşımlarının şiddetle Devamını bekliyorum.. Tekrar hem senden hem de diğer arkadaşlardan çok ama çok özür dilerim.. Sağlıcakla kalın...

bence süper çalınmış gayet başarılı...Haksızlık etmişsin gerçekten tamam daha iyi çalıyor olabilirsin ama bu şekilde yorumlaman gerçekten hoş olmamış...hatanı anlayıp gereğini yapmışsın neyse ki...En yakın zamanda seninde demolarını görebilmek dileğiyle

ustalar çok özür dilerim boş bi anıma denk geldi.. Yazılan yorumlardan sonra ne kadar hatalı olduğumu anladım.. İnanın Çok üzgünüm şu anda, kadirbey1985 kardeşim çok afedersin, çok özür diliyorum senden.. Ne güzel araştırmışsın sesi net bi şekilde kaydetmeyi başarmışsın çalmışsın paylaşmışsın.. Keşke ben de yapabilsem senin gibi demolar da paylaşsam burada, ama gel görki burada seni eleştiiyorum ama tırnağın bile olamam zahmet edip de demo kaydedip paylaşmıyorum bile..
Paylaşımlarının şiddetle Devamını bekliyorum.. Tekrar hem senden hem de diğer arkadaşlardan çok ama çok özür dilerim.. Sağlıcakla kalın...

ALLAH senden razı olsun kardeşim ....
bu güzel paylaşımların içinde sizide her zaman görmek isteriz ...kayıt konusunda takildığın noktalarda bu foruma üye olan herkes sana yardımcı olmaya hazırdır....saygılar

Eline sağlık kardeşim, biraz eksikler var ama, Daha çok öalışma ile düzelir.
Teşk.

eline sağlık güzel olmuş çaldığın ritmi paylaşırmısın bide çaldığınızı nasıl kayıt ediyonuz arkadaşım bi bilgi verirseniz sevinirim

eline sağlık güzel olmuş çaldığın ritimi paylaşırmısın bide çaldığınızı nasıl kayıt ediyonuz bi bilgi varirseniz sevinirim saygılar

tamam o ritmi arşiivimden çıkartıp sitede servis edeceğim, kayıt işi şöyle.
bende windows vista var onunla wma olarak kaydediyorum ve sonra da mp3 çevirme programıyla format mp3 oluyor.
ya da bende power sound editor free, diye bir program var , onun üzerinde wav olarak kaydedip mp3 yapıyorum.sonra da paylaşım..